Купих сокоизтисквачка.

  • 5 814
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 830
Бях пускала тема тук преди, в която питах каква сокоизтисквачка и какъв робот да купя. Сокоизтисквачката е налице вече, роботът е избран, но не съм го купила.

Ето я:



Става за цели плодове, което си е указано, ама аз го и изпробвах.
Прави чудесен сок, почиства се лесно и бързо.

# 1
  • Мнения: 4 916
Имам абсолютно същата. Много съм доволна от нея  Peace

# 2
  • Мнения: 1 844
честито! Laughingприятно пиене на сок! Joy

# 3
  • Мнения: 1 186
 ЧЕСТИТО.....
Моята е такава ........много съм доволна Peace

# 4
  • Мнения: 9 814
Честито и от мен!
Сокоизстисквачката е супер.
От къде я взе, ако не е тайна.

# 5
  • Мнения: 1 560
Редовно да си я ползвате   bouquet! Моята не ми е удобна и е прибрана в шкафа.

# 6
  • Мнения: 3 830
Благодаря на всички.  bouquet Hug

Франческа, купих я от Домо в Пазарджик. На едно място са с Кауфланд и доста инцидентно си тръгнах със сокоизтисквачка и с прахосмукачка.

Ползваме си я редовно и сме много доволни.

Роботът, който съм избрала е този AEG:


# 7
  • Мнения: 5 746
Бях пускала тема тук преди, в която питах каква сокоизтисквачка и какъв робот да купя. Сокоизтисквачката е налице вече, роботът е избран, но не съм го купила.

Ето я:



Става за цели плодове, което си е указано, ама аз го и изпробвах.
Прави чудесен сок, почиства се лесно и бързо.

На коя фирма е сокоизтисквачката и каква и е цената?

# 8
  • Мнения: 3 830
Бях пускала тема тук преди, в която питах каква сокоизтисквачка и какъв робот да купя. Сокоизтисквачката е налице вече, роботът е избран, но не съм го купила.

Ето я:



Става за цели плодове, което си е указано, ама аз го и изпробвах.
Прави чудесен сок, почиства се лесно и бързо.

На коя фирма е сокоизтисквачката и каква и е цената?

Марката е Мулинекс и цената е 159лв.
Сравнително по-мощна е и прави чудничък сок. Flutter

# 9
  • Мнения: 4 187
Честито, много витаминозни сокове да изпиете покрай нея!

# 10
  • На село
  • Мнения: 873
Бях пускала тема тук преди, в която питах каква сокоизтисквачка и какъв робот да купя. Сокоизтисквачката е налице вече, роботът е избран, но не съм го купила.

Ето я:



Става за цели плодове, което си е указано, ама аз го и изпробвах.
Прави чудесен сок, почиства се лесно и бързо.



Честито! Да си я ползвате със здраве!

И... много добре си го спомням твоето питане за сокоизтисквачката и робота от преди 2-3 месеца  Mr. Green - след него олекнах с 220 лв., защото много се впечатлих от сокоизтисквачките за цели плодове, които момичетата похвалиха. Филипс реших да взема и от два месеца насам я ползвам всеки ден - ябълки, крушки, морковки, че и дюли изстисквам с нея. Е, първия път, когато реших да изстисквам цели дюли (то пък моето бива-бива мързел, ама чак пък толкова), малко й съсипах едната пластмасова част и сега ми е "обеца на ухото" за много твърдите плодове.
Да знаете на Филипс дали могат да се поръчват резервни части за сокоизтисквачките или в сервиза с такива дребни работи не им се занимава?

# 11
  • Мнения: 3 621
Да знаете на Филипс дали могат да се поръчват резервни части за сокоизтисквачките или в сервиза с такива дребни работи не им се занимава?
Да от сервиза на Филипс може да си купиш резервна част, моя кухненски робот е Филипс , и за сокове го ползвам и съм доволна
На авторката , да и е честита новата придобивка и със здраве да си я ползва

# 12
  • Мнения: 3 830
Маринова, и аз от тогава си харесах от предложените от съфорумките и съм доволна. Иначе и аз цели плодове пускам и понякога малко изпуква, та ме плаши, но щом е указано за цели плодове, значи цели плодове могат да се пускат. Понякога и от семки малко "подскача", ама ... Laughing

Нефертити, благодаря, както благодаря и на всички останали момичета. Единственото, което е като минус на сокозтисквачката е, че не отделя автоматично пяната, която не ми пречи, ама по-добре да я няма все пак. newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 2 227
Честито, със здраве да си я ползвате Grinning! Скоро и аз ще трябва да купувам.

# 14
  • Мнения: 8 999
Честито! Дано не ти омръзне скоро да я миеш след всяка чаша  сок, както ми омръзна на мен. От години стои на тавана. Май всички вкъщи предпочитаме да изядем един плод, отколкото да мием тази гад.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт