Ресторант Варна- цени Новогодишен куверт

  • 10 711
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 655
Какви са цените по ресторантите във Варна за Новогодишната вечер. Направихте ли вече резервация, моля кажете цени, меню и т.н.
Още не сме решили къде и си търсим уютно местенце, не държим на оркестър. Peace

# 1
  • Мнения: 1 655
Вече си купихме куверти. Цената ме устройва и мястото също. Куверта е 60 лева, ще има дисководещ и томболка, обстановката е приятна и не са наджипкани масите  една до друга както на много места за празниците. Peace. На тези които още не са си намерили места- късмет.

# 2
  • Мнения: 11 747
dolores, къде ще бъдете, ако смяташ, че не е неудобно да напишеш? На нас ни предлагаха Хъшове, куверта е 80лв. Аз не го харесвам особено това заведение - мирише си на манджа, задимява се моментално, щом се напълни с хора. Най- вероятно няма да ходим там, но ако някой друг се интересува, да знае цената - има оркестър, играят се хорА, преминава се и на чалги.

# 3
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
И аз горещо се вълнувам от темата. Само разбрах,че вече няма места на Калимански хан. Друга информация нямам.

# 4
  • Мнения: 1 655
Пина заведението се казва Пицании и се намира на ул. Брегалница. Обстановката ми хареса, кухнята също. Аз по принцип не си падам по битови заведения. Пицании е в съвременен стил, има и лятна градина, хубава вентилация. Ако ти трябва повече инфо за менюто няма проблем да ти го кажа- имам го. Успех Hug

# 5
  • Мнения: 11 747
Мерси, dolores, дори не го бях чувала това заведение! Ние още не сме решили какво ще правим, докато решим е вероятно и никъде да няма места... В краен случай, ще ходим на шадраваните да гледаме концерта и това е!  Grinning

# 6
  • Мнения: 3 622
Резервирахме и вече платихме в Чифлика Чукурово. Не е във Варна, но не е и далече от Варна. Тук или е много скъпо или не ни харесва заведението

# 7
  • Мнения: 824
Резервирахме и вече платихме в Чифлика Чукурово. Не е във Варна, но не е и далече от Варна. Тук или е много скъпо или не ни харесва заведението
а там каква е цената

# 8
  • Мнения: 3 622
200 лв на човек с включена нощувка, новогодишна вечеря и закуска

# 9
  • Мнения: 606
зпис да следя
и ние още се чудим къде да прекараме новогодишната нощ  newsm78
някой има ли представа дали Ароганс на Златните ще работи?

# 10
  • Мнения: 677
Ние ще сме в ресторант "Модера".

# 11
  • Мнения: 674
Ние ще сме в ресторант "Модера".
Колко е куверта???
Ние сме в Иванчов хан 200 кинта на калпак.
Ще пее Веско Маринов
 Sick Sick  Sick но приятелите там запазили... Grinning Laughing Mr. Green

# 12
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Ние ще сме в Хоризонт - там куверта е 150 лв, има някаква програма, ама няма известни имена сред тях.

# 13
  • Мнения: 677
Ние ще сме в ресторант "Модера".
Колко е куверта???
Ние сме в Иванчов хан 200 кинта на калпак.
Ще пее Веско Маринов
 Sick Sick  Sick но приятелите там запазили... Grinning Laughing Mr. Green

Куверта в "Модера" е 110 лв.
И ние мислехме първоначално да си вземем куверти за Иванчов хан,но се отказахме,понеже на 27.12. ще бъдем там.

# 14
  • Мнения: 674
Едни приятели ще ходят на измислен ресторант на пътя за Галата и куверта им бил 130 лева... Naughty Naughty

Общи условия

Активация на акаунт