Има ли тук почитатели на Фреди Меркюри и какво изобщо можете да ми кажете за нег

  • 6 313
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Ми това е. Целия въпрос се съдържа в заглавието.

# 1
  • Мнения: 677
Абсолютен гений. Безсмъртен. Квото и да кажа, ще прозвучи като клише.
Сещам се винаги първо за тва му изпълнение.


Who wants to live forever?
Forever is our today

Who waits forever anyway?

# 2
  • Мнения: 3 423
Аз пък се сещам за една прахосмукачка.

И за едно мое бивше гадже, приличаха си.

# 3
  • Мнения: 2 257
Блеснал поглед. Ужасяващ сексапил. Помитащ талант. ЧУДОВИЩЕ!

# 4
  • Мнения: 3 271
Интересно заглавие.
Чудише се що за човек беше или каква точно е идеята?
Отговорите до тук са интересни също.
Аз ще кажа просто велик!

# 5
  • Мнения: 662
 Всъщност каквото и да се каже ми се струва недостатъчно...Не знам какво можем да ти кажем ние за него, но може би тук се крие много истина за живота му...
http://www.vbox7.com/play:8e79d370

I'm just the pieces of the man I used to be
Too many bitter tears are raining down on me
I'm far away from home
And I've been facing this alone
For much too long
I feel like no-one ever told the truth to me

# 6
# 7
  • Мнения: 1 310
Оооооооо! Голяма почитателка съм му. Heart Eyes  Невероятен стил! Велик изпълнител! Зодия Дева. Wink
След няколко дена ще станат 17 години, от както го няма сред нас. Cry

# 8
  • Мнения: 3 034
страхотен почитател съм му, "Чудовище" мисля че му отива, както и гений. какво обаче да ти кажем за него? преки впечатления за голямо мое съжаление нямам  Rolling Eyes за мен плашещо добра е "I'm Going Slightly Mad", но и целият Innuendo беше едно красиво сбогуване - не исках да свършва  Confused в същото време винаги ми е харесвало много английското звучене на старите им парчета - от типа на "Killer Queen", "Fat Bottomed Girls", "Bicycle Race" или "Sunday Afternoon"  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 821
Дааа, употребили сте силните прилагателни, определящи го. Наистина невероятен!
Онази плоча, двойната, въртях я до несвяст. Знаех текстовете на песните, още знам някои...обичам да слушам Куин... Heart Eyes. След филма "Куин в Будапеща" мечтаех да изнесат концерт и тук.....
Помня, бях първи курс студентка и един асистент ни съобщи, че е починал Confused Оттогава като тръгна една вълна на почитатели ooooh!.....

Куин са единствени!

# 10
  • Мнения: 202
Ние със Sedada мислим за един и същ човек по едно и също време. Днес се сетих за него и за една фраза- Подгизнал съм от пари. Търся цялото изказване на Фреди, но нещо не мога да се справя. Бихте ли ми помогнали почитателки на Фреди?

# 11
  • Мнения: 4 585
Когто чуя нещо на Фреди Меркюри, или си мисля за него,
го свързвам с шофиране нощем и една думичка - ангелогласият.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Любимият ми глас Heart Eyes Луд човек, благословен от бога с най-големия талант, който съм сещала досега в живота си. Липсва ми ужасно всичките тези години Sad

# 13
  • Мнения: 24 467
За него не говоря, него мога само да го слушам, ако никой не ми разваля фона.
За Фреди мислите вероятно поради наближаващата годишнина от смъртта му след дни.
Поклон пред паметта на великия човек!

# 14
  • Мнения: 1 526
Харесвам поведението му на сцена. Страхотн талант и неуморен творец. Луд, но в положителната страна. Обичам първите им албуми, харесвам и последните. Израснала съм с неговата музика. Баща ми имаше всичко тяхно и съм слушала Куин откакто се помня.

Общи условия

Активация на акаунт