Как е живота в Канада!

  • 3 999
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Здравейте! Имам предложения за работа в Америка и Канада, от Канада се оказаха по заинтересовани и вече подготвят документите! Става въпрос за работа във Ванкувър от септември! Притесняват ме много неща, особено това, че малката е на година и четири месеца, поне в началото ще я гледа татко и , но после ще трябва да ходи на ясла! Зле съм с езика, незнам колко време ще ми трябва да проговоря и много е далече тази Канада, още от сега си мисля, кога ще се върна! Пишете всичко, което се сетите, видях, че има майки и от Ванкувър, ако дойдем ще се радвам да се запознаем лично!

# 1
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Зле съм с езика, незнам колко време ще ми трябва да проговоря и много е далече тази Канада, още от сега си мисля, кога ще се върна!
Дани, залягай над английския, че не знам как ще се справиш тук без него. То вярно във Ванкувър вторият "официален" език е китайският, но там предполагам, че си съвсем зле Grinning Недей да тръгваш с мисълта, кога ще се върнеш. Не се настройвай предварително. Ванкувър е най-доброто място за живеене в Канада и смятам, че си късметлийка, че ще живееш и работиш там. Не се притеснявай за детенце, то ще свикне най-бързо. Тук градините са много добре оборудвани и това на децата да им е "фън" е превърнато във висша цел. Да не говорим колко много и красиви паркове има във всеки град. На ЛС ще ти пратя няколко линка от един друг форум, които касаят живота във Ванкувър.

# 2
  • Мнения: 444
Благодаря за окуражителните думи и за линковете, ще са ми много полезни! Случайно гледах филм по телевизията, където давах Ванкувър, наистина е много красив град! Започвам здраво учене на английски, че с другия официален не се виждам! LaughingТолкова ли много китайци има? Ако се сетя нещо конкретно ще питам! Още веднъж благодаря! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт