В кой други форуми влизате освен тук в бг.мама?

  • 3 817
  • 36
  •   1
Отговори
Здравейте.Не се чудете но може да ме сметнете за проста но наистина не знам къде другаде да влизам освен тук в бг.мама.Затова ви моля пишете къде в други форуми мога да вляза?дайте ми линкове че не знам.от скоро имам компютър и случайно попаднах тук.

# 1
  • Мнения: 525
Напиши в Google форум и ............... зависи какво търсиш и какво те интересува.
Това майтап ли е?

# 2
  • Мнения: 25 449
Повечето форуми са с конкретна насоченост - за коли, за жени, за животни, за кулинари...
Помисли какво ще ти е интересно обсъждаш с други хора и го потърси в Гугъл. Той знае всичко!  Laughing

# 3
# 4
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Форумите, в които аз влизам, едва ли ще представляват интерес за теб.

# 5
  • Мнения: 378
Форумите, в които аз влизам, едва ли ще представляват интерес за теб.
?

# 6
  • Мнения: 378
И аз само тук влизам,просто ми е по приятно Embarassed от другите.

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Форумите, в които аз влизам, едва ли ще представляват интерес за теб.
?
Нещо неясно ли има?

# 8
  • Мнения: 378
Нищо лично,просто не се разбира за какви форуми става въпрос.

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Няма смисъл да пиша кои са, защото едва ли ни вълнуват едни и същи неща. Форумите са хиляди и който каквото го вълнува може да си го намери.

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 217
Здравейте.Не се чудете но може да ме сметнете за проста но наистина не знам къде другаде да влизам освен тук в бг.мама.


Не е задължително, когато не знаеш нещо да те сметнат за прост.  Влез в Розали, сладък е, розов бонбон. БГ мама е огромен, винаги ще намериш нещо полезно, приятно, смешно. newsm08 newsm08 newsm08

# 11
  • Мнения: 0
Никъде другаде не влизам... Само тук.  Hug Това ми е любимият форум, обичам те БГ - Мамма.  newsm76

# 12
  • Мнения: 2 401
Форумите, в които аз влизам, едва ли ще представляват интерес за теб.
?
Нещо неясно ли има?

Как умозаключи какви евентуално са интересите на питащата, например?

# 13
# 14
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Форумите, в които аз влизам, едва ли ще представляват интерес за теб.
?
Нещо неясно ли има?

Как умозаключи какви евентуално са интересите на питащата, например?
Защото така прецених (форумите, които посещавам са с много специфична тематика). А ти защо не отговаряш на въпроса на авторката като си толкова принципна?

Общи условия

Активация на акаунт