Камери в класните стаи

  • 4 994
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 938
Трябва ли да има камери в класните стаи на училищата?
Искам мотивирани отговори, моля!

# 1
  • София
  • Мнения: 492
Аз съм ЗА... Peace...по мотивирано от това няма накъде Simple Smile

# 2
  • Мнения: 54
Да! това ще накара и учениците, и учителите  да се замислят преди да си позволят разни своеволия.

# 3
  • Мнения: 5 539
Това сериозно ли? На мен ми звучи като "имаме тука едни средства да усвояваме от европейските фондове и се чудим как най-добре да ги присвоим" /тука трябва да има емотикон "лява ръка-десен джоб"/.
Мисля, че и учениците, и учителите ще са против

Последна редакция: ср, 19 ное 2008, 17:10 от Лилита

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нямам против, но зависи кой ще наблюдава.
Има доста теми по този въпрос.

# 5
  • Мнения: 113
Против съм.
Кои трябва да бъдат надзиравани - учениците, учителите?
Все пак училището не е "затвор", нито пък "зверилник", нито пък "Big Brother".
Все си мисля, че има и други методи за създаване на контрол в училище.

# 6
  • София
  • Мнения: 17
И какъв е проблема да има камери? Това нито е съблекалня, нито тоалетна. По много фирми има камери, за в банките да не говорим. С какво е по-различно училището?

# 7
  • Мнения: 8 508
Аз съм твърдо "ЗА", за да има контрол над работата на учителите. Бях учителка 3 месеца. Това което видях от страна на ученици и учители няма да коментирам, но ББ ряпа да яде, бях шокирана и почти месец ходех из училището невярваща на очите си, докато осъзная че това е нашата образователна система и действителността. Трябва да има камери, за да си вършат съвестно работата учителите.

# 8
  • Мнения: 113
vita , мнението ти ме кара да мисля, че трябва да има камери на всяко работно място, тъй като едва ли само сред учителите има недостатъчно съвестни.
Според мен камери се поставят там, където има вероятност за извършване на някакви престъпни действия.
Едва ли тази полицейщина може да върне доброто възпитание на учениците,  нито желанието за работа и любов към професията у учителите.

# 9
  • Мнения: 589
Против съм! Crossing Arms
vita , мнението ти ме кара да мисля, че трябва да има камери на всяко работно място, тъй като едва ли само сред учителите има недостатъчно съвестни.
Според мен камери се поставят там, където има вероятност за извършване на някакви престъпни действия.
Едва ли тази полицейщина може да върне доброто възпитание на учениците,  нито желанието за работа и любов към професията у учителите.
Напълно съгласна

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Georgieva, нима няма престъпна дейност в класните стаи? Отвори в-бокс и ще се нагледаш на странни клипчета в класната стая. Не знам дали ще върне доброто възпитание, но поне някои родители ще видят какво правят "добричките" им дечица.
Съгласна съм и с vita, че и за учителите има какво да се види. А по време на стачката се видя и наш министър какво си дудне на ушенце с финансовия. Дали ако знаеше, че има камера, щеше да се държи така.

# 11
  • Мнения: 1 310
Georgieva, нима няма престъпна дейност в класните стаи? Отвори в-бокс и ще се нагледаш на странни клипчета в класната стая. Не знам дали ще върне доброто възпитание, но поне някои родители ще видят какво правят "добричките" им дечица.
Съгласна съм и с vita, че и за учителите има какво да се види. А по време на стачката се видя и наш министър какво си дудне на ушенце с финансовия. Дали ако знаеше, че има камера, щеше да се държи така.
Абсолютно съм съгласна. Peace

# 12
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
разбира се. повече контрол, по-малко глупости.

# 13
  • Мнения: 751
разбира се. повече контрол, по-малко глупости.
Много добре казано.Съгласна съм с Labrador. Peace

# 14
  • Мнения: 7 263
Подкрепям идеята!

Общи условия

Активация на акаунт