знае ли някои от италия....

  • 725
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
мили мами,знае ли някои с какав документ може да патува от италия 4.5мес. бебе до хърватия,като аз сам българка,бащата хърватин,бебето още няма гразданство,ние имаме брак в италия и то се роди тук!моля пишете за да реагирам бързо,има месец до коледните празници и искам да успея да извадя документа!предварително благодаря! newsm78

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Бебето има българско и хърватско гражданство по рождение,независимо,4е е родено тук. За да отидете до Хърватска трябва да му направите пасаван от хърватското посолство,предполагам .Не знам в коя 4аст на Италия живеете,но ето тук има адресите на хърватското посолство и консулствата в цяла Италия http://www.mundimitar.it/ambasciata_croata/ambasciata_croata_in_italia.htm
Ако трябва да пътувате до Бг се процедира по съЩия на4ин.Вади се пасаван от посолството и с него се пътува до страната,където бебето се регистрира и му се правят документи. Не знам вие къде сте реШили да го регистрирате мъни4ето. Най-добре звънни до хърватското посолство, те Ще ти обяснят какво да направиШ.
Успех

# 2
  • Мнения: 1 544
Да и аз до колкото знам с пасаван може да пътува ,поне дъщеря ми така си я прибрах от Италия когато се роди  Peace

# 3
  • Мнения: 42
благодаря ви моми4ета за информацията! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт