Голям концерт на стадион и напреднала бременност!!?????

  • 5 104
  • 103
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 475
   Да ви питам, въпреки, че има много време до тогава, но много го мисля??!!! newsm78 Имам билет за концерта на  DEPECHE MODE, май месец, на стадион Васил Левски, тогава живот и здраве ще вляза тъкмо в 9-ти месец! Не искам да ги пропускам,въпреки, че и предния път бях , сега не мога да ги пропусна- това са ми единствените музикални идоли Heart Eyes- взела съм си места за ВИПА, няма да ме вали, ще седя и все пак, да питам тези от вас, които вече имат вече дечица, присъствали ли са на такива големи концерти на открито, когато са били бременни и има ли някаква опасност за бебето??!! Не ми дава мира този въпрос, повечето ми казват да си продам билета и да не рискувам, но все пак не мога, по-нататък ще питам и лекаря, но искам да чуя е вашето мнение по въпроса!  bouquet

# 1
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 747
Мисля че не бива да ходиш,нали вече си ги гледала.За теб може и да не е голям риска,но помисли цялата тази какафония как ще се отрази на бебо.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 064
Няма проблем! И аз бях две седмици преди да родя на голям концерт в Зала 1. Върви си на концерта, весели се и не се тревожи!

# 3
  • Мнения: 88
мога да кажа как аз бих постъпила - не бих отишла. Ходила съм на големи концерти, шума, пушека, подивелите хора ... хич не бих рискувала. Дори и ако си на място, където няма да те бутат по време на самия концерта, пак си остава опасността при влизанането и най-вече изтеглянето след края на концерта, където тълпата направо те смачква. Нали вече си ходила.

# 4
  • Мнения: 4 053
аз, не бих отишла  Stop

# 5
  • Мнения: 1 554
не бих Stop

# 6
  • Мнения: 411
Колкото и да са ми любими в никакъв случай не бих рискувала.Бебчо е на първо място.
Ти си решаваш и според мен вече си решила да ходиш.За какво ни питаш нас?

# 7
  • София
  • Мнения: 7 182
Колко мило ми стана, и аз пусках такава тема за предния концерт на Depeche  Mr. Green
Само че бях в седми месец.
Ами отидих, да.
Общо взето бях приела, че ако по време на влизането има някаква лудница, просто няма да вляза.
Е да, ама публиката на Depeche се оказа много културна.
Бях във ВИП-а.
Нямаше пушек и подивели хора, никой не се е блъскал  Peace
Е, изгледах концерта седнала, нямаше как да подскачам, но беше супер.
Мисля, че във ВИП има по-лесен достъп както до тоалетните, така и до изходите.
За шума мисля няма проблем, по-скоро е кофти когато си в затворена зала, защото има кънтене и бумтене.
А и на бебето явно му хареса, щото си кротуваше през цялото време.
Има време до тогава, но ако се чувстваш добре и нямаш признаци за наближаващо раждане, мисля че няма да има проблеми. Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 39 741
Аз бях така с концерта на Кнопфлър. Купих си билет септ. месец. няколко дена след това видях и двете чертички. Концерта беше юни следващата година. Билета си отлежаваше в библиотеката зад мен, само от време на време го поглеждах тъжно. Мислех все пак да отида. Бременността ми обаче не беше никак лека. А и не знаех дали ще ме пуснат с огромния корем в залата. А коремът ми наистина беше огромен. Алекс не изчака концерта, роди се почти месец по рано. Ядеше на час и 1/2. И не ми беше до концерт. В крайна сметка си подарих билета на приятел.

# 9
  • Мнения: 199
somebody  като видях темата и веднага се сетих за кой концерт питаш  Simple Smile
Аз май ще го пропусна, че принципно за терен се гласях, а във ВИПа сигурно вече няма места. Поне бях на предишния.
А определено публиката на Депеш е много културна - няма никакви пушеци, блъсканици, пияни пубери и т.н. дори и на излизане. Напротив, имаше хора които бяха дошли с децата си.  Simple Smile Щом си решила и имаш такива хубави места не му мисли. Само дето няма да можеш да скачаш  Wink Ееееех как ми се ходеше....

# 10
  • Мнения: 9 814
Аз лично не бих отишла.
Пробвах да отида на дискотека в 9-ия месец.
Ефектът беше едно бунтуващо се през цялото време бебе.
Не спря да рита, докато не се махнах от дискотеката.

# 11
  • Мнения: 2 310
Аз не бих рискувала.
Но всеки сам си преценява и решава! Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз бих отишла.Трябва да бъдете по-голяма компания,ти да си посредата и да те пазят да не те бутат.

# 13
  • Мнения: 1 924
Зависи как "свикнеш" бебето на шумове.Моят голям корем го водех най-редовно на кино,та малкият  и до днес може да хърка на фона на силни звуци и музика.
Но ако през цялата бременност край теб е някакво тихо и спокойно,ще го вкараш в шок чедото Twisted Evil

А пък и доста отрано го мислиш....що ли си мисля,че около април вече няма да ти се ходи толкова много.Купи си билетче,да ти е мирна главата,пък после ще го продадеш или ще си го оставиш за спомен.

# 14
  • София
  • Мнения: 12 554
Определено не мисля, че децибелите от огромните колони са подходящ дразнител за едно бебе. Така че по-добре да не ходиш.

Общи условия

Активация на акаунт