Кога децата започват да изплюват пастата?

  • 1 561
  • 32
  •   1
Отговори
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Здравейте, момичета. Синът ни много сполучливо си мие зъбите от няколко месеца, но естествено гълта пастата. Вашите деца от кога започнаха да изплюват пастата и да изплакват устата?

# 1
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Ами някъде към 3г., но и до сега предполагам гълта някаква част от нея. При всяко дете е различно обаче, на моето му е вкусна пастата, та затова предполагам не искаше да я плюе.

# 2
  • Мнения: 544
И при нас чак към 3 год.

# 3
  • Мнения: 447
Определено на три годинки почна да изплюва пастата, но и сега понякога я гълта. Зависи от дозата инат с която се е събудила Mr. Green

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Сина ми сега е на две годинки.Беше на 1 год. и 8-9 мес. като се научи.Е поглъща някаква част, но по-голямото количество го плюе.След това му давам и вода да изплакнем устичката и също я изплюва.

# 5
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Моя вече плюе  Wink но пък и аз слагам мин. количества от пастата та така че и да глътне малко на да ли има проблем.
.....аз що пасти "Мечо" навремето съм изяла  Laughing нищо ми няма  Wink
Научи се да плюе като започнахме заедно да си ги мием, просто гледа и имитра  Hug

# 6
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми беше на около 2 години и няколко месеца, когато се научи да изплюва пастата. Но и до сега си "похапва" по-малко, ако й е по-вкусна.

.....аз що пасти "Мечо" навремето съм изяла  Laughing нищо ми няма  Wink

И аз така Laughing

# 7
  • Мнения: 2 090
На 2 годинки и половина е синът ми,мие си вече сам зъбките,но не изплюва пастата Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 790
Рали беше на 2 г. когато се научи да изплюва доста добре пастата.

# 9
  • Мнения: 5 393
Преди 2-3 месеца започна да изплюва пастата, преди това си я хапваше.

# 10
  • Мнения: 4 496
Беше на две като започна да плюе водата. Пастата и досега я гълта., а вече е почти на четири. Явно му е вкусна. Tired

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Тери може да я изплюва,но обикновено не желае и си я гълта.

# 12
  • Мнения: 4 388
Ей това и и мен ме вълнува

# 13
  • Мнения: 11 818
Ами някъде към 3г., но и до сега предполагам гълта някаква част от нея. При всяко дете е различно обаче, на моето му е вкусна пастата, та затова предполагам не искаше да я плюе.
Peace И при нас е така, т.е. от скоро, уж плюе, но и най-съзнателно си преглъща понякога.  Confused

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И ние все още се мием без паста.поради тази причина... Peace

Общи условия

Активация на акаунт