Мъжът ми ли е сексманиак или аз съм фригидна?

  • 11 068
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте мили дами! Накратко: със съпругът ми сме заедно от 11години /на по 32 сме./. Имаме детенце на 3 години. Като семейство мисля, че сме изградили добри отношения помежду си, материално сме обезпечени. И двамата работим - той повече. Но имаме един проблем - той иска да правим секс ежедневно, а аз не. Имам чувството, че само за това мисли. Самозадоволява се по 2-3 пъти дневно. А на мен главата ми като на всяка българка е пълна с какво ли не - детето, къщата, пазара, празници, родители, работа... И секс един път седмично ми е достатъчно. Но той постоянно ми досажда, а когато не откликна започва с обидите, че нямам чувства към него, че на него не му е достатъчно това, което му давам. Разговори сме водили многократно. Когато правим секс нито той, нито аз свършваме. /Трябваха му 2 години за да почне да свършва и да създадем детенце/. Сексът ни е еднообразен, няма тръпка... Аз спокойно мога и по-дълго време без това, но той... Веднъж /докато бях бременна/ ми изневери - простих в името на детето и не съжалявам, знам че ме обича много, но сега ме е страх, че може отново да не устои- напоследък сексът отново му е постоянно в главата. Понякога го правя само заради него... Дайте ми съвет. 
P.S. извинете, че поста стана малко дълъг

# 1
  • Мнения: 1 691
Нито едното, нито другото сте според мен - просто графиците ви са различни. Друг начин, освен да намерите някакъв компромис, не виждам. Да, секс понякога се прави само защото партньорът има нужда, от обич към него. Но също така се изчаква, ако отсрещната страна категорично няма желание.
Може би трябва да говорите с психолог или "брачен консултант" - знам, че има подобни хора.

# 2
  • на брега на морето
  • Мнения: 110
Мислила ли си да се обърнеш към специалист по тези въпроси - сексолог, все си мисля, че едно професионално мнение в тази ситуация, е по-добре от това което ще те посъветват във форума. Важно е сексолога лично да беседва и с двамата, да се стигне до същината на проблема, и чак тогава да се дават някакви съвети. Успех!

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
нито едното, нито другото
идете на сексолог.

# 4
  • Мнения: 2 401
Как нито едното нито другото бре?  Маниак си е откъдето и да го погледна. Как ще го лъска по няколко пъти дневно и това ще е в реда на нещата? Да ходи на психолог.

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да бе да, да се сексят яко вечер пък да видим да ли ще лъска по мърнайсет пъти ....

# 6
  • Мнения: 63
Мисля,че не ти си фригидна,а мъжът ти е хиперсексуален.Нещата трябва да са съобразени и с двете страни.Трябва или да се опитате да стигнете до някакво решение на проблема или да потърсите помощ.

# 7
  • Мнения: 11
Ама как така не е свършвал 2 години.Почти невъзможно ми се струва, а и щом и ти не си свършвала-как изобщо си живяла 2 години с този мъж.Той явно има сексуални проблеми и несподелени фантазии с тебе.Добрият секс в една връзка е едно от най-важните неща за мен.Ако не свършвате и двамата и не изпитвате удоволствие явно ви трябва консултация със сексолог.А иначе мъжете постоянно и тъпо по цял ден си мислят за секс -така са устроени.Много е досадно за нас жените,защото имаме куп други неща в главите си за вършене,а мъжете са първосигнални.

# 8
  • Мнения: 1 187
Не разбирам как той не е свършвал две години, за теб да предположим, че не си улучи позата, но пък за него?  newsm78
Мисля, че трябва наистина де се консултирате с някого. Нещо не ми се връзват и годините - детето е на 3, две години без да свършва още 2, стават 5 и девет месеца. А през останалите години как е бил сексуалният ви живот и той свършвал ли е, а ти?

# 9
  • Мнения: 1 817
И мен това, че не е свършвал 2 години ми се струва твърде притеснително. Амиии не е нормално. Пък и щом и ти не свършваш значи не стават нещата както трябва. То като не ти хареса как ще ти се прави секс newsm78 Имате нужда опт помощ.Има несподелени еро фантазии сигурно newsm78
И за мен по 2-3 пъти седмично си е нормално и не смятам, че съм фригидна. И все пак зависи от обстоятелствата. Ако съм на почивка може и по цял ден това да правим Laughing Ама в къщи деца , домакинство...не и е до секс на жената всеки ден.

# 10
  • Мнения: 1 217
Оф и ние сме така.
Желанието ми секс още не се е върнало окончателно от раждането.
Имам чувството,че мога да не правя секс с месеци.
Мъжът ми може и по 3 пъти на ден.
Той се изнервя,че постоянно му отказвам,аз се изнервям от постоянните му намеци.
И така се въртим в омагьосан кръг.

# 11
  • Мнения: 637
Защо не е свършвал с теб от 2 години? Да не би да е от това, че мастурбира по няколко пъти на ден?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 953
За сексолог сте и двамата, според мен Peace

# 13
  • Мнения: 1 558
И аз не мога да си представя тази работа с неговото свършване или по-скоро с липсата на такова. Според мен още тогава сте имали сериозен проблем.

# 14
  • Мнения: 2 448
При мастурбация е абсурд да не свършва, значи нещо самия ви секс не върви. Може би от това, че усеща, че ти се насилваш повечето пъти. Мъжете (както и жените) искат да се чувстват, че са желани, а не че колкото да не е без хич. След като казваш, че самата ти си слабо сексуална би ли му разрешила да си задоволява нуждите при друга жена? Както на теб ти е неприятно да правиш секс, като нямаш желание, така и на него му е гадно, че му се иска, а не го искат.
Посетете сексолог, но само ако и двамата желаете решение в двете посоки. Ако трябва някакви стимуланти за тебе да ти се повиши либидото, знам ли. но насила секс веднъж седмично ..... е ако и на двамата ви харесва, ОК, но явно имате огромно разминаване във вкусовете и нуждите си.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт