Купих си таблетките Зелева супа!

  • 19 909
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Днес вече се реших да прежаля 25 лв. и купих тези американски таблетки за отслабване, заместителя на гадната зелева супа Sick. Там има и книжка, какво да ядеш всеки ден с таблетките. 90 броя са, пият се по 3 на ден. Надявам се, че ще ми помогнат и спазвам стриктно всичко от книжката Crazy.
Някой пил ли е такива таблетки и ако е пил, да каже, за една седмица, колко кг се свалят, че отивам да скачам от терасата вече. Писна ми да съм трътлеста и като се видя в някоя витрина на пътя, да се отегчавам до смърт #Cussing out.

# 1
  • Мнения: 7 837
Айде, успех  Grinning
Дано да имат желания ефект  newsm10

# 2
  • Мнения: 3 861
пожелавам ти успех, но много мами тук от форума разправяха, че няма ефект...Дано при теб да не е така Praynig

# 3
  • София
  • Мнения: 708
първо на първо не си трътлеста, а апетитна, Ню!

успех пожелавам, аз като кихна някой лев за нещо за отслабване ме хваща амбицията, дано и при теб да е така..

# 4
  • Мнения: 6 889
виждала съм нещо подобно, но никога не съм пробвала, някак гадно ми звучи, но се надявам, че има ефект  Wink

# 5
  • Мнения: 5 468
пожелавам ти успех, но много мами тук от форума разправяха, че няма ефект...
Не думай бе... Shocked

# 6
  • Мнения: 5 468
първо на първо не си трътлеста, а апетитна, Ню!
newsm08 да, да...няма що Whistling
Мерси за успокоението де bowuu. Другият пък като се видим, ще съм стройна фиданка. Не ща да съм апетитна Crossing Arms.

# 7
  • Мнения: 5 468
виждала съм нещо подобно, но никога не съм пробвала, някак гадно ми звучи, но се надявам, че има ефект  Wink
Ще се похваля като има ефект. То с хапчетата има и книжка с диета. Всеки ден за една седмица напред, ти казват, какво точно да ядеш и ще се постарая да го спазя 1:1.

# 8
  • Мнения: 46 484
Стискам палци fingerscrossed

# 9
  • Мнения: 2 013
виждала съм нещо подобно, но никога не съм пробвала, някак гадно ми звучи, но се надявам, че има ефект  Wink
Ще се похваля като има ефект. То с хапчетата има и книжка с диета. Всеки ден за една седмица напред, ти казват, какво точно да ядеш и ще се постарая да го спазя 1:1.

Кажи, че ми стана интересно, какво се яде, според книжката. И разписано по часове ли е или просто ти казват какви храни да ядеш в този ден.
Ако е като диетата със зелевата супа, то там има ден на плодове, ден на зеленчуци и т.н.
Междудругото тази диета със зелева супа я описват като измислена от английска болница за пациенти с наднормено тегло, на които предстои хирургическа операция. В този ред на мисли, тя наистина топи бързо, но няма дълготраен ефект. Та не е подходяща за хора, които трайно искат да свалят повечко килограми. За мацки, които искат да махнат 2-3 килца преди морето - ОК, но ако трябва да се свалят 10-20 и т.н. е най-добре някакъв по-лек режим, дълго, но с дълготраен ефект.

# 10
  • Мнения: 312
Цитат
Междудругото тази диета със зелева супа я описват като измислена от английска болница за пациенти с наднормено тегло, на които предстои хирургическа операция.

определено е така, това наистина е "болнична" диета. в кардиологията я препоръчват на хора след инфаркт и висок холестерол.

би трябвало да има ефект...  newsm10

и на мен ми е интересно какво още се яде според книжката.  Thinking

# 11
  • Мнения: 6 889
Днеска я гледах тази диета/супа (не знам как да я нарека точно) в Пикадили ама викам ади ще изчакам първо да видя на Ню как ще й се отрази, защото аз не съм много по диетите и да видя поне какъв ефект ще има  Laughing

# 12
  • Мнения: 5 468
Кажи, че ми стана интересно, какво се яде, според книжката. И разписано по часове ли е или просто ти казват какви храни да ядеш в този ден.
Довечера ще ви препиша книжката. Не е по часове. 3 пъти на ден се пие по едно хапче и спазваш тази диета и отслабваш. Ще видим де...  Tired

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Айде като "видиш" да ни кажеш резултата Wink

Ню- мисля, че Лиорена пи тези таблетки и по цял ден нищо не ядеше и никакъв значителен резултат не каза да са имали!

Но организми 'секви - може при теб да са резултатите  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 480
То идеята й на тази диета е да ядеш колкото можеш повече супа и колкото повече ядеш - толкова повече отслабваш, 'щото там някви катийони атакували мастната клетка й я разграждали та затова е добре да се яде по много от нея, ама е толкова отвратителна, че ти се отщяват и катийоните и клетките и всичкото...

не знам с хапчетата, може всичките видове "йони" да са ги събрали на прах в тях и да помага newsm78

П.п. Ню, а какво стана със Сил-а? Казвай, че да го спирам...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт