Педиатър в Пловдив

  • 484
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте мамчета,

До термина ми останаха около 2 седмици а аз още не съм избрала педиатър за бебка. Лошото е че не знам как точно става. Бих се радвала ако може някой да ми препоръча добър педиатър. Не държа на района а по- скоро просто да е добър, да има добри отзиви за него. Много ще съм благодарна за помощта.   bouquet

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Става много лесно! Уговаряш се с педиатъра който си избрала за бебенцето и ако той се съгласи готово.Но за съжаление не мога да препоръчам.

# 2
  • Мнения: 161
Щом си харесаш педиатър, просто отиваш при него, мен ми каза като родя съпруга ми да отиде да го вземе и да го доведе в къщи за първата консултация.  като се прибрахме даже същия ден дойде в къщи прегледа малката, взе документите за имунизациите от болницата, записа имена и егн и направиха й имунизационен паспорт и другите им там документи. В началото идваше в къщи, после ние отиваме на консултации. Останах много доволна даже записах и нас като личен лекар.
За добър лекар съжалявам не мога да ти помогна не съм от Пловдив но може да почетеш във бял списък за гр. Пловдив http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=8407.0

Общи условия

Активация на акаунт