ЧАСТНА ДЕТСКА "МИКИ МАУС"

  • 549
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Здравейте мами!Отдавна се каня да пусна тази тема,но все ненамирам време.Искам да ви похваля "Мики Маус",преди 15.09 работеше като детски клуб,сега е ясла!Намира се до църквата "Св.Георги".Всичко там е страхотно,дъщеря ми веднага след като отвори очи от сън и казва"Хайде,обличай ме и да ходим на детска.Преди това е ходила на други две детски,но разликата е огромна!Да неставам многословна просто искам да препоръчам детската на всички мами които търсят!Таксата е 450лв,мисля,че за отношението което получават децата ни е ниска!Госпожа Дани е най-лъчезарната и усмихната госпожа която съм виждала.Баба Марго-музикалната педагожка е възрастна и мъдра госпожа!Собственничките на детската са две много мили и любезни мацки!Дано помогна на някоя мама!До септември и аз се лутах и се чудех къде да запиша детето си!Сега съм спокойна майка на щастливо и усмихнато дете!Ако някой има въпроси съм готова да отговоря(пишете на лични).Успех на всички!

# 1
  • Мнения: 1 981
Здрасти, megi1126! Наистина е полезна информацията, но може ли да посочиш по-точно къде се намира, защото не се сещам къде е църквата "Св.Георги"? Тази при метроспирка "Сердика" ли беше или бъркам? И може ли децата да се дават за половин ден? Това отразява ли се на цената? През лятото работят ли?
Сега започвам да проучвам яслите и съм пълна с въпроси! Thinking Благодаря ти предварително!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 62 595
Не, става въпрос за Петте кьошета.

Общи условия

Активация на акаунт