Какви документи ви изкаха в Шейново за раждането???

  • 2 472
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Добро утро на всички!!!
Въпросът ми е какви документи искат в Шейново,когато те приемат за раждане?Защото на мен доки ми даде два листа само-обменна карта и направление  newsm78 но тук там прочетох че искали и предишни изследвания,и всякакви такива които са правени през бременноста.А аз понеже си полежах там в 7 месец се зачудих дали пък не трябва и епикризата да нося,но пък тя е при доки от Ж.К. Crazy Той задържа всички изседвания,епикриза и всичко което ми е правил през 9-те месеца,те при него ли трябва да седят или да си ги искам? newsm78
И за финал-някоя от вас запозната ли е с новия им ЦЕНОРАЗПИС???? newsm51 smile3525

# 1
  • София
  • Мнения: 272
Лична карта, направление и обменна карта( в нея са нанесени резултатите от изследванията).Аз си носех и всички останали документи от ЖК, но не са ми ги искали. Леко раждане.

# 2
  • Мнения: 164
и на мен гинеколожката ми от женска косултация ми каза че това ще ми трябва  даже вече ми ги даде-лична карта направление и обменна карта каза да си преснимам и кръвната група да нося но видях че в обменната карта я пише така че не мисля че е необходимо

# 3
  • Мнения: 9 973
лична карта,обменна карта и направление-само това

# 4
  • Мнения: 428
В обменната карта са вписани резултатите от всички необходими изследвания, лична карта и направление, друго не ти трябва.
Относно актуалния ценоразпис, виж на сайта им, аз раждах без уговорка и не съм платила и стотинка.
Успех Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 013
В обменната карта са вписани резултатите от всички необходими изследвания, лична карта и направление, друго не ти трябва.
Относно актуалния ценоразпис, виж на сайта им, аз раждах без уговорка и не съм платила и стотинка.
Успех Simple Smile

В сайта седи стария,аз затова питам тук  Thinking

# 6
  • Мнения: 822
Освен това,което са ти казали момичетат преди мен си носи и епикризата затова  за ,което си лежала там.Освен ако лекарят,при когото ще раждаш е запознат с причината на престоя ти там.Иначе ако ще радаш без избор на екип те трябва да знаят ако си имала усложнения.казвам го,защото и аз през бременността лежах там и ми казаха да си нося епикризата.От ЖК ,където ходех не бяха писали защо сълм лежала в обменната карта.Иначе каквви цени те интересуват?Избор на екип-800лв.,епидуларна упойка-200лв.,ВИП стая по 40лв. на ден.Друго, питай.

# 7
  • Мнения: 2 013
A дали пускат таткото в предродилна,или абсурд?

# 8
  • Мнения: 822
Не ги пускат по принцип.

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 142
От 01,11, избора на екип е 900лв, предполагам че и останалите цени са променени. Леко раждане ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт