Яслата 14 - весели, игриви, здрави и щастливи!

  • 11 278
  • 197
  •   1
Отговори
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
София
3 ОДЗ „Патиланско царство” (Ст. Караджа)– Шаманката, Корина
4 ОДЗ „Ангел Каралийчев” – ronisum, didka25, nana77
5 ОДЗ "Ракета" (Сухата река) – kundurdjieva, Ренката
6 ОДЗ (Толстой) – Salsa_vera (гост), Galateya
7 ОДЗ - Dilirium
12 ОДЗ (Мусагеница) - kristinita, wwesie, jb
13 ОДЗ „Калинка” - Bilyana
14 ОДЗ „Карлсон” (Младост 2) - eleinbg
17 ОДЗ "Мечо Пух" (Младост) - tini-mini
18 ОДЗ - donsita
21 ОДЗ - Тединка,  veenii
26 ОДЗ (Младост) - gadamer
27 ОДЗ (Надежда) - babyonboard
28 ОДЗ „Ян Бибиян” (Младост) – ninochka
30 OДЗ (Дианабад) - Gerundi
33 ОДЗ (Овча Купел) – Лиличка, mira_sm, didi_b
36 ОДЗ "Пеперуда" (Дружба 1) - Dobi81, maya_24
37 ОДЗ (Бъкстон) – green_dawn
39 ОДЗ "Пролет" (Овча Купел) - velmar
42 ОДЗ (Надежда 5) - catty m
46 ОДЗ – siren
47 ОДЗ (Люлин 6) – Гггъбка, blagovesta, sisku
50 ОДЗ – Iga
51 ОДЗ „Щурче” – Тинтири Минтири
54 ОДЗ "Дъга" (Красна поляна) - Topsi mopsi
55 ОДЗ (Люлин) - honey_81
56 ОДЗ (Младост) didiana
61 ОДЗ "Шарено петле" (Слатина) - jas.min
62 ОДЗ (Оборище) – yovanka, ursi
67 ОДЗ "Мечо Пух" (Гео Милев) - pepetia
70 ОДЗ (Младост) – Desss, barabana
71 ОДЗ – Гита Ог
73 ОДЗ "Маргарита" (Люлин 8 ) - мама_МОНИ, Mama_Galia_66
76 ОДЗ - catnadeen, Aila
79 ОДЗ "Слънчице" (Студентски град) - бебка и бебко
80 ОДЗ - D.Stoyanova
84 ОДЗ (Овча Купел) - iraa
93 ОДЗ "Чуден свят" (Красно село) - cvetomir@, annaanna, bravy, vessinka, mimok_l, MAlena
120 ОДЗ - Ним, hrisito, renni79
1 ДЯ (Триадица) - Бръмбазела
21 OS "Бонбон" - Вили.
23 ДЯ (Лозенец) - vicks,  pipilota71
36 ДЯ  "Слънчево зайче" (Изток) - *tan4eto* 
40 ДЯ (Надежда) - heart
45 ДЯ (Лозенец) - GERY80
46 ДЯ (Лозенец) - Davinci
48 ДЯ (Западен парк) – St.Anger, vmitkova, madchen
56 ДЯ Калина (Гео Милев) - фетица
57 ДЯ (Гео Милев) – kakichka, mmmilema
58 ДЯ (Хаджи Димитър) – ва ни ла, donikka
62 ДЯ (Надежда) - Гневна
63 ДЯ (Суха река) – мама Ива
69 ДЯ (Студентски град) - Елито,  Dogma Probe, Amelly
70 ДЯ – viliko
ЧЯ "Мила" (Бъкстон) - elku-elena
ЧЯ "Доверие" - Any4

Пловдив
10 ДЯ – pepa_k
12 ДЯ  - Kaili
15 ДЯ – miss_74, vilian
ДЯ „Слънчев рай” (Тракия до бл.15) – taniuha

Варна
24 ОДЗ "Иглика" - Елена82
25 ОДЗ "Люляче" (Галата) - desiteam
ОДЗ „Д-р Петър Берон” – ally
8 ДЯ „Щурче” - KaliMa
ДЯ (Русалка 13) - bambi_mama, Северина
ДЯ „Звънче” - DZ
ДЯ "Приказен свят" - mama_na_kiki

Бургас
1 ДЯ - wish
3 ДЯ - 'МAРИЯ'

Стара Загора
9 ДЯ "Роза"- doni972

Плевен
ДЯ "Дружба" - Нади миши

Левски
ДЯ"Еделвайс" - Groznoto_pate


Старата темичка
За да бъдете добавени в списъка ми пишете на лични!

Нова седмица - нова темичка!   bouquet
Нека дечицата са ни здрави и да забравим за болестите. Вместо тях нека мислим за предстоящите празници. Желая празнично настроене на всички, и най-вече на малките принцове и принцеси! И нека откриват все по-хубави и интересни забавления в детската ясла!
Целувки на всички!

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 00:53 от Гневна

# 1
  • София
  • Мнения: 6 264
Ние и тази седмица сме вкъщи. Дано вече другат да тръгне, че ме е страх да си помисля как може адаптацията да е на изходно ниво.

# 2
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
След две седмици у дома Кристиан отново днес е на ясла. И, естествено, плака. Надявам се, че бързо ще си припомни обстановката. catty m , успокоява ме мисълта, че не е съвсем като отначало. Защото вече познават и персонала и децата, обстановката им е позната. Но пак трябва да свикнат с мисълта, че не са до мама.

# 3
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Ехаа и Мия  след седмица и половина в къщи отново сутринта на ясла и разбира се плака ... Но като хапне и се заиграе ще утихне са надявам ..... А дано застудяването да сложи край на вирусите! Успешна седмица на всички!  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 12 554
Ние ще сме вкъщи, даже следобяд пак ще го водя на лекар. Най-вероятно цялата седмица ще си остане вкъщи.

# 5
  • Мнения: 679
Ние също сме си вкъщи, надявам се да закрепим положението със здравето. Единия дядо е малко на помощ, а аз съм на работа. На ясла ще сме надявам се към края на седмицата.
На болничетата бързо оздравяване  Praynig

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 345
Руми, дано този път се разминете леко! Praynig

Нана, а с вас какво става?Не беше ли оздравял Кало?

Успешна седмица и адаптация на плачкащите. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 560
Предвид предстоящата ваксинация на Марти в края на месеца, аз реших да му дам 2 седмици почивка от яслата (нищо, че той днес даваше зор да ходи при децата да си играе).
Заведох го на хомеопат в петък и дадох лекарство в събота, от което той в неделя вдигна доста сериозна температура (подозорам, че стигна над 39, но аз лично успях да измеря до 38.5), загуби и апетит почти през целия ден, но пък още вчера вечерта хапна доста по-добре, а тази сутрин отново е игрив.
Оставането вкъщи 2 седмици обаче означава и майка ми още 2 седмици да е удома (а уж дойде само за периода на адаптацията), а това вече и на двете ни идва малко в повече, за мъжът ми да не споменавам. Само ще кажа, че той перефразира максимата "Човек и добре да живее, накрая заживява с тъщата"...

# 8
  • София
  • Мнения: 6 264
green_dawn, поне има кой да ви помага. Аз отсъствам вече трета седмица и си имам проблем на работа за това, не ми се мисли, ако скоро пак се разболее, не дай си боже, какво ще правя SadSadSad Иначе ние утре сме на хомеопат, за първи път, ще видим какво ще стане.

# 9
  • Мнения: 3 695
Гневна, мерси за темата!  Hug Благодаря и затова, че си ни редактирала в новата градина. Ако не ставам много нахална, ето повече инфо 17 ОДЗ - казва се "Мечо Пух" и е в Младост.  Peace
С моето работно време и място нямам никакъв достъп до яслата, таткото я води и взема, та не мога никак да контактувам с персонала, нито да прочета менюто, нито да видя какво пише на таблото, нито да видя водят ли болни деца, нито за календари, абе нищо Tired. Хубавото е, че ако се съди по детето, всичко в яслата е нормално, защото свикна от раз и явно се чувства добре там.  Peace

# 10
  • Мнения: 1 208
 Тъй и ние сме в къщи още дена седмица. След като миналата се захранвахме след чревния вирус, тази ще правим физиотерапия за трета сливица, че носа му е пълен със сополи. Другото е че продължава да се оплаква, че го боли коремчето, и снощи повърна пак. Според нашата лекарка всичко това е от третата сливица и започвала да става хронична. Ще правим консултации с УНГ, но още лятото двама УНГ искаха да я махат, та почти ми е ясно на къде отива работата.

# 11
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
tini-mini  , пуснах новата тема с надеждата за повече здрави дечица...
А за редакцията благодари на sisku , тя ми каза за промяната. Simple Smile А аз се надявах ти да доуточниш къде се намира, за което благодаря!  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 208
Ако трябва да бъда честна трябваше да ти каже и къде ходи детето на "бебка и бебко" ама миналата седмица си чистех компютъра на работата и съм затрила файла със списъка, а за по интересно пред това си бях прочистила и всички Лс-та та и там нямам информация къде ходеше освен спомен че нейде в студентски град.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 13
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Хехехе, радвам се, че не съм сама в отбора!  Hug

# 14
  • Мнения: 1 208
Хехехе, радвам се, че не съм сама в отбора!  Hug
В кое не си сама в забравянето и разчистването на полезна информация ли? Joy

Общи условия

Активация на акаунт