Продуктите на AVON

  • 2 066
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 191
Ползвате ли продуктите на AVON и от кои сте най доволни.

# 1
Ползвам някой неща Wink ама повече няма че дисктрибутурката ми се отказа. Доволна съм от серията за тяло с ванилия Simple Smile много приятно мирише, не омазняват много и изобщо страшни продукти. Серията Планет Спа също е много добра имам маска с сол от Мъртво море.  Сега ползвам тониращ овлажнител с фактор 15, който също не е лош. Не съм доволна от червилата и лаковете. Цветовете много се различават от тези на снимките.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 302
Аз съм им дистрибутор  Mr. Green значи, не ми харесва бялата им козметика, с някой много малки изключения.... но пък на доста хора около мен им харесва, та си мисля че не съм критерий...
Доволна съм от няколко продукта:
1. Фиксатора за лак(лака изсъхва доста по-бързо от обичайното)
2.Доста душ гелове...
3. Разни мазилца за тяло от рода на крема за бюст...
4. Овлажняващите червола(стоят като гланц и са много приятни на вкус)
5. Серията с липозоми и раст.екстракти(лосиона за тяло и крема за ръце) е нямам някой да си е взел нещо от тях и да не е останал доволен  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 873
Аз ползвам доста продукти на AVON:
От тези съм доволна newsm10
1. Интимен гел
2.Гел душовете и пяните за вана
3.Крем за лице и гел за очи "Botanisource"
4.Руж
5.Комплекта за маникюр
6.Серията "Натуралс" е хубава - от нея ползвам крем за лице с пракова, мляко за тяло с бадем и ексфолиант с киви и алое.
Не съм доволна  newsm11
1.Спиралите за очи
2.Червилата много са нетрайни
3.Шампоаните за коса също не ми допадат

# 4
  • Мнения: 7 186
Доволна съм и ползвам в момента:

1.Интимен гел
2.Бронзови перли за лице
3.Гланцове- от безцветните, с аромат на ягода
4.Блестящ лосион за тяло от слънцезащитната серия
5.Почистващ лосион и тоник за лице
6.Слънцезащитните продукти са хубави
7.Парфюми- харесвам "Little Black Dress" и "Celebre"
8.Пяна за вана- харесвам ванилия, кокос и бадем

Не ми харесват:

1.Шампоаните и балсамите
2.Спиралите- биваше ги по едно време, но ги развалиха
3.Червилата и лаковете

# 5
  • In transit
  • Мнения: 11 775
Харесват ми : серията Планет Спа, лосионите за тяло, продуктите за крака, кремовете за ръце.
Не ми харесват: лаковете, червилата им (някой), декоративната козметика (фон дьо тен-ите)

# 6
  • Мнения: 1 002
ползвам и съм доволна -
серията ANEW
шампоани
някои червила
серията СПА
и разни други кремове за лице  и лосиони за тяло ( имат хубави аромати )
въобще правя им добър оборот ...


# 7
  • Мнения: 6 889
аз рядко си вземам такива продукти, но като го правя най-често са душ гелове или кремове за ръце
декоративната им козметика бива горе-долу, но не съм ползвала много неща
единственото, което наистина ми харесва е серията planet spa, имам маска, кремове за ръце и лакти, някакъв балсам и тези тампончета за очите..повечето неща ми харесват

# 8
  • Мнения: 2 672
искам да питам - за да не пускам нова тема - Някой ползвал ли "стягащ лосион за коремната област " за мъже пише че е ???

иначе не съм доволна от спиралите
харесват ми и съм ползвала - ФДТ-те им , гланц , червила , душ-гел , шампоан 1 вид , кремове за лице , за ръце , тоалетни води ,за стрии гел

# 9
  • Мнения: 2 978
искам да питам - за да не пускам нова тема - Някой ползвал ли "стягащ лосион за коремната област " за мъже пише че е ???


Ще попитам моя позната....наскоро купи такъв за мъжа си....ще се опитам да разбера дали е имало ефект при него.

# 10
  • Мнения: 2 672
искам да питам - за да не пускам нова тема - Някой ползвал ли "стягащ лосион за коремната област " за мъже пише че е ???


Ще попитам моя позната....наскоро купи такъв за мъжа си....ще се опитам да разбера дали е имало ефект при него.

Много ти благодаря!!! аз за мен го искам , ама дали ще повлияе....незнам newsm78

# 11
  • In transit
  • Мнения: 11 775
искам да питам - за да не пускам нова тема - Някой ползвал ли "стягащ лосион за коремната област " за мъже пише че е ???

иначе не съм доволна от спиралите
харесват ми и съм ползвала - ФДТ-те им , гланц , червила , душ-гел , шампоан 1 вид , кремове за лице , за ръце , тоалетни води ,за стрии гел

Аз го ползвам и съм доволна, незнам колко му е голям ефекта, но страхотно охлажда след баня и в тия жеги е разкош.

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Аз вече толкова много техни неща съм пробвала, че без да съм дистрибутор, съм като ходеща енциклопедия за Авон... ooooh! Crazy

Харесвам:
- лосиони за тяло (Стягащ с липозоми и SSS розов)
- душ-гел за тяло (SSS розов и Senses зелен)
- перли за лице (и бронзовите и розовите)
- крем за лице с липозоми
- нощен крем Relaxing night
- дневен крем Visual Prefection с SPF 20
- крем за сваляне на грим Solutions син
- тоник Solutions син
- ексфолиант с бял чай Planet spa
- глинена маска Planet spa
- кремовете за ръце
- гланцовете Glazewеar, но цвета трудно го налучквам
- лаковете, защото младежката серия съхне бързо, а другите - ей-така Simple Smile Арабския блясък също ми харесва, понеже е 'хамелеон'
- крем за крака с тониращ ефект Cellusculpt Leg Perfector
- четка за гъста коса
- спирала за обемни мигли
- крем за крака с мента

- на мъжО взех почти цялата серия For men и той е доволен (почистващ крем, крем за лице и за около очи, шампоан за тяло)

Не харесвам:
- шампоаните за коса - както обикновените, така и Advanced techniques
- тоник за лице и почистващ крем Solutions зелени - много изсушават кожата
- лаковете, защото се изтриват бързо
- бижутата, понеже не съвпадат с очакванията ми от снимките
- крем за студено време, понеже е мазничък и простоне успявам да го употребя

Покрай майка ми и свекърва ми имам наблюдения и за други продукти. Майка ми е доволна от крема Anew златен, и двете харесват Accolade дневен и нощен, майка ми е доволна от спирала Lash designer и т.н.

# 13
  • Мнения: 86
Кажете ми как да ползвам антицелулитния крем. Имам и масажен диск. Попринцип намазвам крема и започвам да масажирам в кръг, но крема попива бързо и аз незнам какво да правя, дали да нанеса втори слой или да продължавам да масажирам на сухо newsm78?

Изобщо какъв вариант е най-добър за ползване на антицелулитния? Има ли ефект изобщо от него?
Някъде четох, че е добре да се намажат проблемните зони с него и отгоре да се сложи домакинско фолио(прозрачно). А колко време да се стои?

# 14
  • София
  • Мнения: 5 828
искам да питам - за да не пускам нова тема - Някой ползвал ли "стягащ лосион за коремната област " за мъже пише че е ???


Купих го на мъжа ми и отначало той имаше голям мерак, обаче маза три дена и започна да забравя  ooooh!  и трябва да го подсещам. Ще почна аз да се мажа пък да видим.
Иначе от козметиката на Ейвън общо взето съм доволна почти от всичко, което съм си купувала /а то не е малко  Grinning/ понеже кожата ми не е капризна, нито мазна, нито суха, по скоро смесена и всичко й понася.

Харесва ми серията с ванилия - мирише страхотно, от кремовете - Ретроактивните дневен, нощен и за очи, гланцовете за устни - почти от всички съм опитала, от плажните и след плажни продукти съм много доволна, део стиковете против изпотяване, дуо-спиралата е страхотна, от парфюмите харесвам Incandessence и Черната рокля, а също и новата тоалетна вода Магнолия - нямам думи как мирише  Crazy , но не е много трайна, кремовете за ръце също са добри, гел душовете ги купувам на кило  Simple Smile че много вървят, и т.н. да не изброявам до утре  Stop  Grinning
А антицелулитния крем доколкото знам е достатъчно само да се намаже, не е необходимо да се използва масажен диск или поне така прочетох за него  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт