Спамо - чат тема ( 17. 11. 08 ) .. кой красив, кой не, всички са тук !

  • 22 936
  • 2 216
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 224
Айде на новата тема !

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 1 224
Сто теми в Диетите за детето ти ли ? Май се обърка.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 289
Кво стааа тука бре,нещо май съм изпусналА? Whistling

# 5
  • Мнения: 1 629
Хайде ся аз като съм на 20 кво? не ходя по кръчми и барове. И смея да твърдя, че съм много по - сериозна от доста момичета, на моята или на по-голяма възраст. КАМ нев съди за всички хора от един Peace

Добър вечер Sunglasses - купих си палто, ботуши, рокля, две блузи и козметика. Адски съм щастлива. Не си бях купувала нищо от година Crossing Arms

# 6
  • вкъщи
  • Мнения: 704
ТОПИ спре се кои са фльорцте-бива ли така да обиждаш другите

ПОЦИ спри се не ми се четат караници

 Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty

# 7
  • Мнения: 4 435
Вижте сега.

Съчувствам, ама наистина , на тези, които чакат и не могат да се сдобият с детенце. Никога, ама никога не бих се подиграла с тези хора.

Обаче, някакви момичета на по 20 гд...дето освен за парцали и кръчми....друго да не говорят ( поне аз не съм чела )....да се изкарват, все едно от 15 годишни чакат дете и са мъченици многострадални, айде моля Stop

Разлика от земята до небето #Crazy

КАМ,отговарям ти.Както виждаш говоря без заяжданици и т.н. Аз за себе си не съм казвала че искам дете и не мога да имам,и т.н. Аз си казах,аз съм на 20години,още уча,преценила съм че на мен ми е рано за това.Това прави ли ме с нещо по-малко от който и да е друг.

На Дженчето проблема си е проблем,който знаят всички,които пишат тука от по преди.Знаят че Дженчето беше бременна,с едно дълго чакано бебенце,което за съжаление загуби.Боли я,и смятам,че е нормално.И не върви на такъв човек да кажеш- тия филми сме ги гледали.Дженчето  никога не е била от хората които говорят за кръчми.Даже напротив.И наистина не смятам,че е добре да се подиграва някой с нейната болка и да й вика- не изпадай в мелодрами.

# 8
  • Мнения: 4 433
Супер че се измете всичко това.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Офф ма кви са тия работи тука бе,мислех че поне тука тонът е винаги ведър. Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 7 723
ЗапИс bowuu

...не зя друго, ами да ми излизате в "нови отговори на моите публикации",
...че да ви следя отблизо Mr. Green Whistling

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Хайде ся аз като съм на 20 кво? не ходя по кръчми и барове. 

Аз па ходя и съм на 43  Laughing

СТИГА ВЕЧЕ , МОЛЯ ВИ .................АКО НЕ СПРЕТЕ ША ВИ ИЗОСТАВЯ  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 374
Ох какво става тука къде изчезна старата тема със 7 страници?Не newsm78що не мога да схвана кво става.

# 13
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
ЗапИс bowuu

...не зя друго, ами да ми излизате в "нови отговори на моите публикации",
...че да ви следя отблизо Mr. Green Whistling

лЪЖЕЧКА  Mr. Green
КАК ЩИ ИЗЛИЗА МАРИ , ТУЙ Е НОВА ТЕМА  Whistling

# 14
  • Мнения: 4 678
Наздраве Hug

Общи условия

Активация на акаунт