Палто за пищна дама

  • 726
  • 5
  •   1
Отговори
Тежък случай съм. Mr. GreenЦифром и словом 100 кила мадама.Висока съм 1,73.Не мога да си избера палто подходящо за мен.Дълги палта ми  стоят ужасно.Пробвах два модела  палта - право и леко разкроено. И двата къси до коляното.Виждам се в огледалото и с  всички модели съм си същата кифла  Joy това никакви модели няма да го променят , но все  пак искам съвет от вас кой модел да избера..Кое е по добре  пълна дама в нещо като палатка или  в нещо като чувал Laughing

# 1
  • Мнения: 637
Mилата Hug Защо не пробваш палто над коляното разширяващо се надолу, не по тялото, не вталено. С една дълга по - тясна пола мисля, че ще издължава силуета. Опиши се по-подробно. Къде са съсредоточени тлъстинките. Мисля че това е по-важно.

# 2
  • Мнения: 215
И аз мисля, че идеята на Галана е много хубава! Имам приятелка която е с подобни размери на твоите. Преди няколко дни като ходихме да и търсим си взе нещо подобно - палтенце "вталено" под гърдите, надолу се разширява леко и стига до една педя над коляното. Тя изглежда невероятно бонбонесто в него, може да си потърсиш. Има сега голям избор от подобни неща по магазините. Успех мила   bouquet

# 3
С едър кокал съм и тлъстините са ми най вече корем бедра и ханш ooooh! Значи  палто право по тялото отпада.Остава другия вариант- леко вталено на гърдите и надолу разкроено педя над коляното точно както го е описала Zookey.И на мен това ми хареса но преди да хвърля 140лева исках да съм поне малко сигурна че няма да изглеждам много смешно в него.Защото аз може да се харесвам ама за околните да съм забавна гледка .Това исках да избегна. EmbarassedБлагодаря за съветите   bouquet

# 4
  • Мнения: 142
И аз да се включа към проблемните Embarassed С другите дрешки нямам голям проблем, но и аз ще си търся якенце и ми се иска да е нещо по-офиц.  Дадохте идея за кройката, а бихте ли уточнили Praynig и къде да се търсят по-големи якенца?!!

# 5
  • Мнения: 215
Според мен палто право по тялото отива на слабички жени. Вярно че от право до право има разлика, но аз съм 60 кила и пак не смея, трябва много строен силует според мен според мен да има човек. А на моята приятелка всички много и харесаха палтенцето, тя и тя е с едър кокал и главно проблемните и зони са като твоите... Те май на всички жени са там де  ooooh! Като си купиш, пусни снимки да видим и ние моделчето  Hug

ЕДИТ - понеже 3-4 момичета ми писаха на лични за подробности за палтенцето на моята приятелка, реших направо тук да напиша - за съжаление не е от София - на профила ми пише София, откъдето съм, но следвам в Благоевград и палтенцето е купено оттук. Беше 70-80 лева, в магазин Оксижен. На сто шестдесет и няколко санта, момичето е 80 и 2-3 кила. Не мисля че е задължително да си търсите връхни дрехи от плюс сайз магазини ако са с такава кройка, именно защото надолу се разширяват и са по-свободни. Нейния размер беше ХЛ ако не се лъжа. Не съм се прибирала в София от 2 седмици, но тук в Благоевград наистина навсякъде са пуснали дрешки които са вталени под гърдите и надолу по-разкроени. Аз също си взех няколко роклички плетени и много хубаво стоят, и мен ме правят по-слабичка Simple Smile

Последна редакция: нд, 16 ное 2008, 22:10 от Zookey

Общи условия

Активация на акаунт