проблеми с заспиването

  • 452
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 269
Здравеите мили моми4ета.Нуждая се от сьветите ви защото се видях в 4удо и признавам немога да се справя сьс ситуацията.Малката заспивасхе безпроблемно от 9 месеца сами4ка.След баня папкаше,слагах я в кошарката и сама заспиваше.На годинка я отделихме в собствена стая.Сьщо без проблем.Но от около 2 седмици след като се прибрахме от Бьлгария заспиването е кошмар.Тя се трьшка реве хвьрля си игра4ките от кошарата някакьв ад е докато не я взвма в нашето легло.Но и там трябва да сьм до нея.Затваря си о4ите и след 3 мин ги отваря не ме ли види ....рев.  това зна4и да си лягам в 8.30.това ми се вижда невьзможно а кои ще приготвя ве4еря и т.н. а след 2 месеца живот и здраве когато се роди бебо??
Извинявам се ако се повтарям но наистина сьм много обьркана,не мога да я гледам как се дере.Дали се страхува или това 4е сега е сама след като се вьрнахме от бьлгария а там са вси4ки роднини играе някаква роля или просто проявява характер
Някои с подобен проблем моля за сьвет наистина имам нужда
Благодаря предварително
лек ден

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Това се казва "separation anxiety" и е съвсем нормален период, през който преминават повечето деца - ходят и в тоалетната с мама от страх да не я изпуснат от очи Mr. GreenНе се притеснявай, израства се.Това, което можеш да направиш в момента, е  1.да откликнеш на нуждите на детето, защото наистина периодът е важен в психическо и емоционално отношение или 2.да неглижираш потребността му от внимание и да си готвиш вечерята Mr. Green
Вярвам, че ще направиш правилният избор newsm10

# 2
  • София
  • Мнения: 679
Ние бяхме на почивка в края на май и от тогава ситуацията е същата. Сега мама си ляга с бебка още към 9часа и никакво мърдане. Спи в леглото при мен и изобщо не признава своето легло. Не искам да те отчайвам ама всичко това продължава вече месец и половина и незнам до кога.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 239
i nie imame golaim problem sus zaspivaneto.prispivame se na nasheto leglo i posle aide v kosharkata.nooooooo......samo sled 2-3 chasa kato se subudi zvercheto i aide pri mama i tati.kakvo da ti kaja vsiaka sutrin sum ujasno shvanata i ne moga da mrudna.veche poludiavam ot nedospivane.toi samo se vurti i se obrushta horizontalno.ne znam dokoga shte ia karame taka.no mai e nai-dobre da gi ostavim da si porevat hubavo,a ne da ni praviat na maimuni. Sad

Общи условия

Активация на акаунт