Фитнес център Кеа спорт в Пловдив

  • 6 237
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте, момичета от Пловдив. Искам да попитам някой посещавал ли е фитнес център Кеа спорт и съответно мнения .

# 1
  • Мнения: 93
къде се намира този фитнес център,за първи път го чувам,ще дадеш ли повече инфо

# 2
  • Мнения: 11
Имат и сайт www.keasport.com. , ул. " Иван Рилски" 16 [Каршака ]

# 3
  • Мнения: 496
Амарето,

Малко късно се включвам, може и вече да си ходила в Кеа. Тренирах там доста време и съм възхитена. Персоналът е много приятелски настроен и услужлив. Има 2-ма фитнес инструктори като можеш да тренираш самостоятелно или с някой от тях (допълнителен 1 лв. към таксата). При желание ти изготвят и специална програма, която да следваш.

Уредите са в 2 отделни зали - кардио и силова, чисто и поддържано е, има си всичко задължително за фитнес център - съблекални, бани, хавлиени кърпи, климатици, телевизори за отвличане на вниманието  Simple Smile, предлагат напитки.

Масаж, сауна и солариум не съм ползвала, но разбрах, че масажистите били добри.

Направиха детски център за хлапетата, ако няма при кого да останат. Не знам дали още функционира - от 4 мес. не съм минавала от там.

В часовете, в които аз ходех - около обед и ранния следобед - нямаше хора, бе спокойно и единствено от персонала идваха да ме питат как съм  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 11
Благодаря за изказаното мнение. Значи си струва да се посети определено. А ти защо прекъсна да ходиш ? Мислиш ли да подновяваш тренировките или смени спорта ?   bouquet

# 5
  • Мнения: 496
Амарето,

Посещавах 'Кеа спорт' 2-3 пъти седмично до средата на август или някъде там - тогава бях в 8-я месец. После те излязоха във ваканция за седмица - две, а аз в болнични за раждане. Точно този фитнес център ми беше идеален за обедните почивки, но при положение, че живея в другия край на града и в момента гледам бебе, няма как да го посещавам. Около нас на 10 мин. има 4 фитнеса, за които знам и не са лоши - как да бия 40 мин. път до Кеа, колкото и да ми харесва.  Simple Smile

Върна ли се на работа, живот и здраве, мисля пак да съм редовна. Като мама на двама ще съм още по-заета и отде време за фитнес освен в почивката ми.

От кардио уредите има пътечки за бягане, крос тренажор, степер, велоергометри. Силовите не съм ги гледала кой знае колко, защото в тази зала правех единствено упражнения за общо укрепване, без уреди, без гирички. Но и там имаше разнообразие. За мен лично най-важно е не колко са модерни и нови уредите (в Кеа са такива), а чистотата (перфектна), доброто обслужване (винаги усмихнати и приветливи служители) и да няма навалица.

Горещо препоръчвам!   bouquet
Хайде, пък ако ти хареса, може да се виждаме там  Wink Ама ще трябва да се задържиш поне 2 год. на линия Laughing

# 6
  • Мнения: 11
Потвърждават се положителните впечатления. Днес случайно се заговорихме в университета за спорт, мои колежки са ходили лятото и са очаровани от отношението на момичетата на рецепция, много мили и усмихнати, а от инструкторите са получили компетентни съвети относно храненето и протичането на самите тренировки. Искам и аз да почна, но ......работата и лекциите ми запълват изцяло времето за съжаление. Надявам се вече декември да ми е по-спокоен и да направя нещо за себе си- да съчетая полезното с приятното. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 110
момичета, аз съм от кършияка и до сега си мислех че нямаме приличен фитнес тук, видях линка и много ми хареса, а също им писах (че не ми се набутваше да се обаждам) с въпрос за цените, но не ми отговориха, та дали някой може да ми помогне с тази информация?

мерси предварително  bouquet  bouquet  bouquet

# 8
  • Мнения: 11
Моите колежки ми казаха, че единичното посещение е 4лв, предлагат и карти с различен брой тренировки и предполагам, че тогава има някаква отстъпка. Индивидуалната програма е 10лв, а сауната 5лв. Но твърде вероятно е да има промяна в цените вече.

Общи условия

Активация на акаунт