Хидратиращ лосион

  • 778
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте хубавици, моля за препоръка. Трябва ми нещо, с което мога да се мажа под душа и да хидратира кожата, като заместител на мазилата за след душ... Просто нямам време всеки път да мажа, да чакам да съхне и т.н.

Дано има с какво да ми помогнете.

# 1
хайде де, никой ли не може да помогне по въпроса?

# 2
  • Мнения: 0
ами най добре питай в някой такъв магазин,най добре ще те посъветват по въпроса

# 3
какъв такъв магазин? аптека? къде мога да попитам...

# 4
  • Мнения: 3 157
,,нещо, с което мога да се мажа под душа ''-душ-гел/душ-олио ли имаш предвид?
,,мазилата за след душ''-или хидратиращ лосион за след баня?

Неясно си си задала въпроса-трябва ти нещо по време на баня/след баня?

# 5
е как неясно, аз надълго и нашироко обясних какво ми трявба. :Р

нещо за ПО ВРЕМЕ на баня ми трябва, което да хидратира достатъчно, че да НЕ трябва да се мажа после, за да е хидратирана кожата.

# 6
  • Мнения: 3 157
Така си го обяснила,че виж колко народ те разбра и ти отговори:)))))
Аз съм ползвала душ-олиото на Юсерин-има съвсем лек и ненатрапчив се аромат и овлажнява чудесно(поне за моята кожа си беше напълно достатъчно).
Ако имаш вана-има масла и олио за вана на най-различни фирми,вкл.и бебешки(Себамед имат страхотна пяна за вана,която е и измиваща,и овлажняваща).

# 7
Grinning еми съжалявам. дано сега сте ме разбрали.

нямам вана за съжаление, иначе със сигурност има голям избор там. те само едно душ-олио ли имат Юсерин?

# 8
  • Мнения: 3 157
само един вид е,да.Сещам се и за по-евтин вариант-Dove например имат доста продукти за баня и всички са овлажняващи(с 1/4 хидратантен крем според рекламата).
Лично аз ползвам интензивен лосион на Dove с някакви масла-попива страхотно и мирише много нежно,но теб варианта с мазане не те устройва.Simple Smile

# 9
Защо не опиташ със спрей за тяло?Ейвън например имаха някакви с масла,ако не се лъжа. newsm78 Е не знам до колко попиват бързо,но ако е така можеш да опиташ. Peace А и със сигурност има и на други марки.

# 10
Dove са ми доста комерсиална марка, която само на реклама лежи. Може и да греша, но точно затова попитах в аптеката до нас и ми предложиха нещо за душ с овесено мляко или нещо подобно. Ще тествам при първа възможност нещо от изброените.

Благодаря ви за отговорите! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт