Хотел Исмена, Девин

  • 1 537
  • 8
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Здравейте момичета,
Имаме предложение за Нова година за този хотел и ме интересуват отзиви. Офертата е доста висока и искам да знам дали си заслужава. Благодаря предварително на отзовалите се Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 3 880
бях там преди 5 години и беше чудесно, но както виждаш впечатленията ми са от много време насам...
тогава беше лято, гледката от външния им ресторант е невероятна, кухнята беше чудесна.

# 2
  • Мнения: 1 937
Мони, къде по-точно, защото има Хотел резидънс Исмена и комплекс Исмена SPA & Wellness?
Различни места са.

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 922
В хотела ще сме.

# 4
  • Мнения: 523
преди месец пратих там клиенти и бяха доволни. Колегите с които общувах бяха симпатични и точни, дано изкараш добре и после драсни за отзиви, за да знам дали да пращам още хора там:)

# 5
  • Мнения: 4 668
Аз го харесах в сайта , което разбира се нищо не значи  Simple Smile , но така или иначе смятаме преди Коледа да отидем за един уикенд .
Ти дотогава ще си резервирала , но все пак ще пиша , за да споделя  Peace

# 6
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Е, супер! Ще чакам отзиви тогава.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 402
Преди около 2 години спахме цялата фирма там, организирахме си тийм билдинга в околностите. Та за хотела - стаите са различни, но удобни и уютни. Кухнята им е добра, като започнат закуската с мекици, традиционния обяд и стигнеш до вечерята.
Басейнчето е мъничко, масажистите бяха добри, градината е страхотна, но вас това не ви грее.
Във високата част на града се намира хотела,нещо интересно не биха могли да ви предложат,  пък и няма какво да правите, но ако търсите спокойствие и тишина - това е мястото!
Весело изкарване!

# 8
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Благодаря! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт