винаги ли има зацапване при имплантация

  • 5 598
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Здравейте момичета, много ми е тъжно защото дните си минават, зацапване нямам. Правила съм стимулация с клостилбегит и на фоликуметрията всичко вървеше добре, фоликула се спука и остана да се надявам, но сега като нямам зацапване означава ли, че няма вариант да е станало. За първи път ми се случва да ме болят зърната, но започнаха още в деня след овулацията затова си мисля, че сигурно е от стимулацията. Искам да ви попитам и за температурата дали трябва да се задържи над 37 до идването на цикъла . Питам защото за първи месец е над 37 , но пък при СПКЯ не знам дали важи.       

# 1
  • София
  • Мнения: 1 946
Зацапването изобщо не е задължително.  Peace
При мен нямаше такова нещо.
Желая ти две чертички на теста!

# 2
  • Мнения: 98
Аз чакам трето бебе и с нито едно не съм имала зацапване!Дано е това което искаш желая ти го от сърце!

# 3
  • Мнения: 3 621
И при двете ми бременности съм нямала зацапване при имплантацията. Изчакай да ти закъснее поне ден и си направи направо кръвен тест и дано да е  EFP а ние ще чакаме да ни се похвалиш

# 4
# 5
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
buminka Аз също съм нямала  зацапване с тази бременност,а за БТ до колкото знам след имплантация трябва да се задържи висока 9 месеца.Желая ти успех и стискам палци скоро да се похвалиш  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 6
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не винаги има .

# 7
  • Мнения: 1 001
аз не съм имала зацапване.пожелавам ти + тест Peace

# 8
  • Мнения: 1 335
Не, не винаги има зацапване.
Успех!

# 9
  • Мнения: 1 775
Момичета, така като ви чета, изобщо някоя от вас имала ли е такова зацапване или е мит?

# 10
  • Мнения: 2 309
Не е задължително...
Аз нямах зацапване при имплантация!!!

# 11
  • Мнения: 3 641
И аз нямах зацапване. Мисля,че по-вечето жени нямат такова Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Нямала съм зацапване и с двете бременности!Стискам ти палци да видиш две чертички!

# 13
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аз също не съм имала никакво зацапване. Даже мисля, че зацапването се среща по-рядко, отколкото обратното.
Желая ти положителен тест  bouquet

# 14
  • Мнения: 1 494
Аз имах зацапване около седмица след овулацията, ама май няма бременност...
Докато търсех информация за зацапването, прочетох че е доста малка вероятността да има такова.

Общи условия

Активация на акаунт