нестандартните и необичайни места,на които сме кърмили

  • 3 186
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 219
Здравейте на всички.Аз съм мама кърмачка и имам дълъг списък с интересни места,на които съм кърмила Laughing-в самолет, метро,в кола,в супермаркет,в магазин за мъжки обувки Laughing,права на улицата,в тоалетна,на брега на океана на сантиметри от водата,в ресторанти  и още куп други места за които дори не си спомням вече.....Сигурна съм,че всяка една от нас има интересни истории за своето кърмене на необичайни места.Разкажете своята история.Мисля че ще се получи една много забавна и разведряваща темичка Hugможете също да разкажете за някой смешен гаф с кърменето. Wink

# 1
  • Мнения: 8 242
Е то ти си ги изброила почти всички "необичайни места" .. Макар че не виждам нищо необичайно да нахраниш детето си където и да е било Simple Smile
Едва ли някоя е кърмила в космоса или в подводница  Mr. Green

Освен изброеното от теб.. Мога да добавя - кърмила съм на живо на конкурс за Мис-ки Simple Smile като при това бяхме на първия ред при официалните гости - Никой нищо не разбра, но всички манекенки, дефилиращи по подиума горе, веднага си заковаваха погледите в нас и цъфваха с една усмивка..  hahaha

# 2
  • Мнения: 1 674
само вкъщи/за протокола-още кърмя/

# 3
  • Мнения: 835
Ти наистина си изброила повечето места на които е по-нестандартно да се кърми.
Въпросът е веднъж да се престрашиш и няма проблем да се кърми навсякъде.

Аз кърмих на един стол в магазина, докъто приятелката ми пробваше дрехи, а аз давах съвети-хората доста се чудеха.....

# 4
  • Мнения: 2 376
на зъболекарския стол  Embarassed
при нотариус докато подписах документи..

Последна редакция: пт, 14 ное 2008, 22:23 от Britt

# 5
  • Мнения: 433
Сред куп мъже на една среща на автофорум  Mr. Green
В интерес на истината никой не ми създаде проблем, държаха се много естествено, кавалерски и грижовно. При все че бях сама с детето, без мъж около себе си. Но просто там хората са качествени (аз и затова пиша там Wink )

Иначе кърмя навсякъде, просто защото ходя навсякъде с детето. Наскоро кърмих в Комисията по финансов надзор, където бях по работа. Магазини, заведения и прочие обществни места изобщо не ги броя.

Моят хубавец вече е по-големичък и не на всички, които ни гледат отстрани, им хрумва, че се кърмим - понякога изглежда, че просто се гушка в мен, особено сега, когато застудя и сме с куп дрехи по нас.

# 6
  • Мнения: 1 219
Духи пухи така е! NaughtyПрава си,че няма нищо нестандартно и необичайно да нахраниш детето си където и да е,но  темата я пуснах,защото не всяка майка се осмелява да кърми свободно навън.Същевременно целя  с темата  да прикова тяхното любопитство и заедно да ги убедим,че няма нищо нередно да се кърми свободно навън.Аз също обикалям навсякъде с детето и съответно се кърмим навсякъде.Кърмила съм дори седнала на тротоара на улицата,защото бебка не издържа да стигнем парка Blush(естествено това не в Бг).Сигурно ако го бях направила в Бг щяха да ме нарекът циганка и тнт.(както вече са ме наричали,заради кърменето ми на обществени места)Но мен това не ме притеснява в интерес на истината.Детето ми е по важно от мнението на непознати минувачи. Peace

# 7
  • Мнения: 961
Къде ли не! Щях да кажа, че само във ВЦ-то не съм, но се сетих, че и това съм правила и то не веднъж!
Със сигурност мога да пускам от време на време по някой пост, че иначе ще стане много дълго!

Ето една история.
Маймунката ми беше на три месеца и половина някъде, още ми бяха много пресни спомените с дохранването и все още бяхме в период на пълно залепване. Имах чувството, че освен да я кърмя друго не правя. Та бяхме за няколко дни на море, естествено за да излизаме, съм я кърмила на плажа, в ресторантите, по градинките и т.н.
Една вечер точно се гласяхме да се приберем от кратка разходка, че да не я кърмя отново навън, но тя изведнъж стана нервна и започна да мрънка. Накрая се разделихме с мъжа ми, той отиде да осигури вечерята, аз седнах на една пейка на пристанището в Балчик да осигуря нейната. Както се ядосвах, изведнъж си казах "това е прекрасно, седнала съм на една пейка, прекрасна вечер е, луната се отразява във водата и прави прекрасна пътека, мъждукат светлинки от лодки, а аз съм гушнала най-прекрасното същество и го кърмя! Едва ли ще се случва често, а може би никога точно този прекрасен момент!"
Изпитах страхотна наслада от ситуацията и до ден днешен това е един много мил спомен!

# 8
  • Varna
  • Мнения: 603
Редовно като малка я кърмех навсякъде, ходейки в кенгурото !
А аз съм кърмела седнала на тротоар и даже една баба мина, че чак и ни се извини  Simple Smile( но малката тогава беше на 5-6 месеца)

# 9
  • Мнения: 2 467
На автобусна спирка, на претъпкано летище, в джакузи, на зъболекарски стол, в магазин докато разглеждам дрехи (като беше по-малка, сега много тежи), в пробна на магазин, докато ровя в бг-мамма... От как маймунката порасна не ми дава мира. Пример: мия чинии, малката си взима стъпалцето и застава до мен (като се качи на това стъпалце, точно по мярка и идват циците) и цок цок малко да опитала  ooooh! Имаше период как ме види да ям и се нарежда да цока. Било и по-вкусно така  Close

# 10
  • Мнения: 6 711
И аз съм кърмила в разни магазини, в паркове, градинки, кафенета! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 9 467
Кърмих 2г 8мес и половина Mr. Green-нали е излишно да казвам къде съм...по-лесно ще ми е да кажа къде не съм го кърмила Joy
Най ни се радваха чужденците на плажа Sunglasses, особено и когато вече бе проходил и се самообслужваше Mr. Green
/а на мен ми се струва най-смешна ситуацията в която кърмих седнала в неговата количка, насред Илиянци, вали дъжд, а свеки държи над нас чадър hahaha/

# 12
  • София
  • Мнения: 1 715
Пред директорката на яслата, като отидохме да я записваме hahaha В куклен театър на първия ред, пред шефското тяло, на маса в ресторант...
Таксита, пейки, плаж, магазини не са необичайни Naughty Joy

# 13
  • Мнения: 1 328
В пещера Simple Smile

# 14
  • В събота
  • Мнения: 201
Седнала на една улична саксия пред една банка, в едно от заведенията в новия мол в Стара Загора (още не бях видяла че има стая за кърмене), на плажа, по заведенията на морето, в един автосалон (там един младеж от съседния сервиз случайно преминаващ се облещи), има и още, ама сега не мога да си припомня всички...
Вчера и аз за малко да я накърмя на зъболекарския стол, ама тя добре че се разсея от действията на доктора и изчака  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт