Има ли положителни резултати от Прегнила

  • 4 220
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте,
бихте ли споделили вашите резултати след употребата на Прегнил. Довежда ли до положителен резултат? Изписаха ми 5000 единици прегнил, първа инжекция ми е днес.  Tired

# 1
Zdravei! Az bqh bremenna predi 5 meseca i v 6-tata sedmica ot bremennostta polu4ih kravote4enie i vednaga otidoh na lekar. Priqtelqt mi be6e s men i lekarqt vednaga go izprati do aptekata za pregnil. Sloji mi go, no rezultat nqma6e i 2 dena po kasno napravih spontanen abort. Vse pak ne se pla6i vsi4ko e individualno, pri men moje da e imalo druga pri4ina za aborta makar 4e nikoi lekar ne moja da ustanovi kakva e! Uspeh ti jelaq i ne se predavai! Peace

# 2
  • Мнения: 3 376
Здравей precisa. Прегнил се бие преди овулация, когато фоликулът скоро ще узрее; това подпомага от една страна узряването, от друга пукането му. Понякога лекарите назначават Прегнил и през втората половина на цикъла - при ин витро например, след трансфера, за поддържане високото ниво на хормони. Прегнилът води до положителни тестове ако е правилно назначен, и ако освен това е настъпило оплождане и имплантиране в матката  Sunglasses Не знам дали питаш това, или питаш за фалшиво положителните тестове от прегнил - тъй като прегнилът съдържа хормона на бременността, ЧХГ, твърде скоро след поставянето му не бива да си правиш тестове за бременност, защото няма да са достоверни. При 5000 единици срокът за изчакване е около седмица.

# 3
За сега слава богу  Praynig не ми предстои инвитро,днес ми е 12 ден, докторката каза че има данни за овулация, и ми предписва прегнил за да се спука фоликула. Нищо друго не мога да кажа  Tired

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Как така Прегнила да доведе до положителен резултат? Не разбирам. newsm78 Той се използва или за пукане на фоликулите, или при евентуално кръвотечение първите 12 седмици от бременноста.Но нещо да допринесе за забременяване, поне аз незнам.

# 5
  • Мнения: 304
Мога ли да се намъкна неканена в темата с малко страничен въпрос? Някой знае ли дали отново има прегнил в търговската мрежа, че беше позачезнал последните месеци?

И за да не бъда съвсем извън темата - наистина прегнил се изписва за подпомагане пукането на фоликулите, уви нищо не ти гарантира успех, но поне ще знаеш, че всичко, което е могло да се направи е направено, останалото е въпрос на късмет. Стискам ти палци, precisa!

# 6
  • Мнения: 176
Този прегнил от 5000 ед. ще се изчисти поне за 10-тина дни от теб,едва тогава може да направиш тест.Ако го направиш по-рано, теста ще е положителен и резултата няма да е коректен.

# 7
Този прегнил от 5000 ед. ще се изчисти поне за 10-тина дни от теб,едва тогава може да направиш тест.Ако го направиш по-рано, теста ще е положителен и резултата няма да е коректен.
Здравей,
аз си купих прегнил без никакво търсене от аптеката на клиниката на Д-р Щерев.
колкото се отнася до моето питане, ще се конкретизирам в следното: При мен не се пука фоликула, поради този факт нямам овулация и не мога да забременея. Питах се дали при всички случай на ползване на прегнил се пука фоликула, но се оказа че не е такал Днес бях на гинеколог и се оказа, че пак не се е пукнал.  Cry

Общи условия

Активация на акаунт