xanikal

  • 1 670
  • 22
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 97
здравейте, искам да споделя ,че съм много доволна от лекарството ксаникал. пих го преди години , сега вече
нямам нужда. а вие?

# 1
  • Мнения: 487
Здравей,ти колко време го пи,пила съм една опаковка,и след време си взимах,на бройка,че ми идва скъпо цяла кутия,нямаше ли йо-йо ефект при теб,спазваше ли някъква диета през това време,при мен върнах кг. но 2-3.Сподели всичко как си го пила какво си яла през това време и тн.  Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 97
пила съм ги една седмица. но ефекта беше чак на другата седмица . отслабнах с 5 кг, не съм спазвала диета.
1 хапче след ядене , аз се храня по два пъти на ден. от тях съм най-доволна. килограмите си ги запазих, не съм качвала до сега. newsm10

# 3
  • Мнения: 3 356
Аз пия от вчера,още рано за ефект.

# 4
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Момичета,каква им е цената на тези хапчета?

# 5
  • Мнения: 3 356
Аз дадох 32.80 за 21 хапчета

# 6
  • Мнения: 487
Аз ги взех за 42лв. за 21хапчета  Peace

# 7
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 956
Еха,каква разлика във цените! newsm78

Сега се обадих във аптеката от която аз пазарувам и ми казаха,че е 32.70лв.

Последна редакция: сб, 15 ное 2008, 09:40 от cecko05

# 8
  • Мнения: 3 356
Ми нормално,пазарна икономика

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 97
знам със сигурност, че за един курс - един месец се свалят 15 кг. цената е около 180 лв.

# 10
  • Мнения: 3 356
Моя позната отслабна с 0 дневен курс със 12 кг.Ще видим как ще ни се отрази.Аз като за начало искам само 5 кг.

# 11
  • Мнения: 39
 newsm78 - какъв курс ''Моя позната отслабна с 0 дневен курс със 12 кг.Ще видим как ще ни се отрази.Аз като за начало искам само 5 кг.''

# 12
  • Мнения: 3 356
Хахахахаах
90 дневен курс

# 13
  • Мнения: 2 471
Аз не съм доволна от xenical. Освен слабителният ефект, нищо друго не се случи при мен. В живота си не съм престоявала толкова във wc, колкото през периода на пиене на хапчетата.

# 14
  • Мнения: 3 356
Ми при мен за сега и такъв ефект няма,ама аз съм си нервна и си ям.

Общи условия

Активация на акаунт