Здравейте! Имам много голям проблем и не знам към кого трябва да се обърна тук, много се надявам да ми помогнете!Искам да кажа, че животът ми е вече непълноценен заради болестта ми наречена уреаплазма.
Проблемът ми започна през 2004-та година , имах връзка с един човек в продължение на 3 години , който ме зарази .Тогава започнаха проблеми само гинекологични ,то есть течения, появи се и герпес, но герпеса не ме безпокои чак толкова.Ходих упорито по доктори , но ми лекуваха течения без да се задълбават и да проследят моя проблем. Започнаха млечници в устата , обриви потялото и в устата,чести боледувания ,бях се оплашила правих си тестове на СПИН и СИФИЛИС многократно , но всичко беше наред.Не предполагах , че съществува такова заболяване , до момента в който пътувах за моята родина Русия през 2006-та. Там се устонови,че съм болна от уреаплазма чрез кръвен тест. Започнах лечение което ми помогна много, но след завръщането ми всичко започна отново дори с по-голяма скорост, тей като съпругът ми също беше заразен. От тогава реших да спра полови контакти без презерватив . И така в момента аз още съм болна , всеки месец взимам антибиотици след всеки полов акт, имам полов контакт веднъж месечно след който се възтоновявам поне две седмици , страх ме е вече. Изгубих интерес към секса и не мога вече нищо да предложа на човек , с който бих могла да имам щастлива връзка , заради здравословния ми проблем аз съм лишена от това.Пия както казах по 14 дни антибиотици като се въздържам от полови контакти , но след започването на нов контакт всичко се повтаря. В момента съм много отчаяна , имах много красиво и чисто лице , но вече почти година то е замърсено , пъпчасало и зачервено. Можете ли да ми кажате , къде мога да намеря специалист , който се занимава именно с този проблем аз живея във Варна, мога ли да си направя кръвен тест на уреаплазма във Варна защото до сега тук в България ми е правен само ДНК церквиален. Ако някой се излекувал , моля да ми каже към кой специалист да се обърна.
Много ви благодаря за вниманието и ивентуална помощ!cvetok