Цената на епидуралната?

  • 2 505
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
 newsm78Искам да попитам по-вещите тук,които са раждали с епидурална в тази цена 150лв една доза ли включва или няколко?В смисъл че ако първата доза не те обезболи,или действието отслабне,за следваща доза доплаща ли се или не?!Благодаря предварително!!!! newsm78

# 1
  • Мнения: 2 950
Незнам къде ще раждаш, но в Тина Киркова е безплатна. Поне аз като раждах, беше така. newsm78

# 2
  • Мнения: 2 013
Незнам къде ще раждаш, но в Тина Киркова е безплатна. Поне аз като раждах, беше така. newsm78

Шейново!

# 3
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
По мое желание ми сложиха епидурална и цената бе 100 лв. (преди 2 г )
Ако е по лекарско усмотрение е безплатна  Wink

# 4
  • Мнения: 164
в сайта на шейново епидуралната пише че е 150 лв.

# 5
  • Мнения: 1 763
Аз раждах в Шейново с избор на екип. Цената на упойката влизаше в сумата, която си платих за екипа-800лв.през декември миналата година. Слагаха ми три дози упойка, не съм доплащала.

# 6
  • Мнения: 38
Родих в Шейново преди 3 седмици и цената е нова /в сайта им не е актуализирана/-200лв. Не се доплаща, ако се наложи да вливат допълнително упойка.Първата доза трае час - час и половина.Леко раждане Wink

# 7
  • Мнения: 2 230
Ее, София пак е по-напред от провинцията!В Ст Загора в държавната въобще не се предлагат такива упойки - дори секциото се прави с пълна упойка.А иначе в частната има - срещу 150 лв.

# 8
  • София
  • Мнения: 137
Незнам къде ще раждаш, но в Тина Киркова е безплатна. Поне аз като раждах, беше така. newsm78
Аз ще раждам в Тина Киркова, без избор на екип! Ти по този начин ли си раждала и кога?! Защото, ако е с избор на екип влиза в цената, но в противен случай..., мисля, че се заплаща, т.е. точно това ме интересува!?!

# 9
  • Мнения: 6 274
Незнам къде ще раждаш, но в Тина Киркова е безплатна. Поне аз като раждах, беше така. newsm78

Шейново!
В "Шейново" от 15 Ноември миналата година цената на епидуралната упойка е 200лв.
Избор на екип се заплаща отделно. В този избор цената на упойката не е включена.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 430
За Майчин дом,това което ми казаха е ,че се плаща 150лв.Доколкото знам цените постоянно се променят.Преди месец БХС беше 25 лв,сега една майка писа,че скоро е правила БХС за 60лв пак в МД.

# 11
  • Мнения: 822

В "Шейново" от 15 Ноември миналата година цената на епидуралната упойка е 200лв.
Избор на екип се заплаща отделно. В този избор цената на упойката не е включена.

[/quote]точно така

# 12
  • Мнения: 1 763

В "Шейново" от 15 Ноември миналата година цената на епидуралната упойка е 200лв.
Избор на екип се заплаща отделно. В този избор цената на упойката не е включена.

точно така

[/quote]

Родих на 17.12.2007г.в Шейново и с избор на екип и цената на упойката беше включена в сумата, която платих за екипа. Ако бях решила да раждам с избор на екип, но без упойка, цената щеше да бъде същата ( специално питах за това).

# 13
  • Мнения: 2 013
Въпроса ми беше дали цената от 200 лв е за една доза,и дали ако се наложи още една доза се доплаща и за нея??????? newsm78

# 14
  • Мнения: 822
Въпроса ми беше дали цената от 200 лв е за една доза,и дали ако се наложи още една доза се доплаща и за нея??????? newsm78
Не се доплаща.

Общи условия

Активация на акаунт