проблем с цикъла

  • 927
  • 9
  •   1
Отговори
да кажа като въведение че ми се е случвало да закъснява с по около седмица,а ако ми идва по рано ще е само с 2-3 дни .. а ето и последните ми дати
04.10 - 11.10
28.10 - 04.11
12.11 - е днес сме 13,
но от притеснение не моцах да издържа и ден повече!
моля ви дайте ми някакъв съвет или жъзмовна причина за това.. някой посочват за причина рязката промяна в климата ... вие как мислите?
Благодаря ви,предварително

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Мисля, че имаш спешна нужда от консултация с гинеколог. Хемоглобиа как е?

# 2
  • Мнения: 822
Наистина направи консултация с гинеколог.

# 3
  • Мнения: 4 433
Наистина направи консултация с гинеколог.
Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 478
Може би имаш кистозни яйчници и от там да ти идват проблемите-иди на преглед.

# 5
кистозни ли?това опасно ли е ?  Cry онази нощ повърнах а и ми се вие свят обаче сега има един вирус и много хора са го хванали та мислех че е само това. Sad . а ако е това мога ли от самосебе си да се оправя?  baby_neutral или поне без оперативна намеса ..

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Само лекар може да прецени какво ти има и кое е подходящото лечение за теб Peace Ние тук гадаем  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 959
Само лекар може да прецени какво ти има и кое е подходящото лечение за теб Peace Ние тук гадаем  Rolling Eyes

Точно така.  Peace

# 8
ох утре ще отида,дано не отлложат чак за понеделник .. а и много се надявам да е най-простото - на психическа основа,т.к. напоследък имах доста притеснения и проблеми а щом те изчезнат би трябвало всичко да остане в норми .. ох стискайте ми палци,аз повече няма да чета в нет-а защото се наплаших още повече с тези кисти .. а нали знаете че доста голям процент от болестите са на психическа основа..

# 9
момичета отидох,обче се наложи преглед само с ехограф или видеозон (незнам точно какъв беше уредът) доктора каза че не е видял нищо което да е повод за притеснение но трябва да ми направи преглед по другия начин след като свърши и този цикъл...това значи незнам още колко дни притеснение и поне -2,3кг ..а щом не е видял нещо какво е най-страшното което може да имам ? някой знае ли .. той каза че е вероятно да имам някакви "образувания"
Моля запознатите да пишат и много ви благодаря  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт