Колко съм щастлива вече, шава AПРИЛското човече!

  • 11 585
  • 301
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362


Кръстница на темата е ssillvvi


Ние, Априлските мами, сме 101 и чакаме 103 бебчета.Най-много бебчета очакваме на 14.04 и 15.04
До тук са се показали:
>16<
>15<
Все още се крият

>72<



30.03
Elq - първа бременност гр. София   
tai - първа бременност, Пловдив stork-girl



01.04
Мария - втора бременност, Бургас
VANYA86 - втора бременност, София
Io io - първа бременност stork-boy
galina1231977 - втора бременност, Сливен
MMariana - първа бременност, Пловдив stork-boy
02.04
Just a girl - втора бременност, Rixensart, Belgium
iliana2 - втора бременност, София   
rrivanova - София    stork-boy

03.04
jianfen - първа бременност , София
radost_mk - първа бременност, Бургас
Didka_132 - първа бременност, Бургас

04.04
sisely - първа бременност, Варна

05.04
magdalena.savova - първа бременност гр.София

07.04
ELLE - първа бременност
viki-miki - първа бременност ,Стара Загора
petiana - втора бременност, Габрово
kambichka - първа бременност
Didi Bojinova - първа бременност, София  stork-girl


08.04
Pininka - първа бременност, Горна Оряховица
qnika - втора бременност, Русе
Little-Big Girl - първа бременност stork-girl

09.04
TANITA77 - първа бременност, Варна 
rosi_745 - трета бременност, Бургас

10.04
ksd_g - втора бременност, Бургас
no_name - първа бременност, София stork-boy
renka 79 - първа бременност, Бургас
atlantica - втора бременност stork-boy
shushi 10 - първа бременност, София stork-boy
desi054224 -
des-bes - втора бременност, Бургас stork-boy
kapriz84 - първа бременност
mimeto80 - първа бременност, Дес Плейнс (US)
tedi_vas - първа бременност, Велико Търново stork-girl
11.04
petia 12091 - трета бременност
Дея` - втора бременност, Карнобат
ани4ka - втора бременност, русе/варна

12.04
law- втора бременност гр.София
des-bes - втора бременност гр.Бургас
Eli-G - втора бременност гр.София stork-girl
tiya - втора бременност
ola - втора бременност, София
emanuela88 - първа бременност, Сърбия
stork-boy

13.04
Rastina - първа бременност, Варна  stork-girl
caffi - първа бременност, София


14.04
very_nice -втора бременност, Варна stork-girl
Petiafs - втора бременност
Rdimitrova - първа бременност stork-girl
TANITAFRESH - първа бременност
sashimama - втора бременност, Русе stork-girl
Vili Shildarova - първа бременност, Русе stork-boy
Nadeto_K  първа бременност, Дряново
furf - първа бременност, София

15.04
pepia - втора бременност, София
sisi 82 - първа бременност, Ст. Загора
dark_aurora - втора бременност, Каварна
sunny 777 - втора бременност, Варна
самодива - първа бременност, Свищов
Жабче - първа бременност  
Tanya_B - първа бременност, София stork-boy
Slyn4o - втора бременност, Враца,София
Мамочка- - втора бременност-Пловдив
Р*Е*Н*И - първа бременност, Варна
Галя86 - втора бременност

16.04
dream-wish - трета бременност stork-girl
poem - първа бременност stork-boy

17.04
Gaja - първа бременност,София  stork-girl
vladiniki - трета бременност, София

18.04
kenga_ - първа бременност
Naasoq - втора бременност, София
Mисис T. - първа бременност, Германия/Варна
 
19.04
Nanny - втора бременност, София
neni - първа бременност, Хисар
 
20.04
kotkaaa - втора бременност
princessa raia - първа бременност, София  stork-girl
neobiatna - първа бременност, Пловдив
Mара Подробната - първа бременностstork-boy
maimunka07 - първа бременност
suny78 първа бременност, Софияstork-boy

21.04
brilliantine - първа бременност stork-girl

22.04
рони - първа бременност
Ji_Ji_Ji - първа бременност
Salvi - трета бременност

23.04
zinaida - първа бременност, Пловдив
ol4eto - втора бременност, София stork-girl
ANI.F - втора бременност,София
Enigma - втора бременност
Shoshkata - първа бременност stork-boy

24.04
madlena - втора бременност,Бургас
vivita1 - втора бременност,Бургас

25.04
the_empress - втора бременност
katti79 - втора бременност
пухчо - втора бременност, Бургас
Mai4e_na_zai4e - втора бременност, София
 
26.04
Раличка - втора бременност,Шумен

27.04
pipi66 - първа бременност
Velvet_s - първа бременност, Бургас
29.04
Desi_D - втора бременност, Бургас


30.04
chockolina - втора бременност, Варнаstork-boy
genobori - първа бременност, Варна





Аз съм бременна[/size][/color]
Календар на бременността

Майчинство, Обезщетения, НОИ и др.
Таблица на НЗООК
Брошура по програма „Майчино здравеопазване”
НОИ и обезщетения за майчинство
Обезщетение за бременност и раждане
Молба-декларация за получаване на еднократна помощ при бременност

Списък за новородено бебе  
постъпване в родилното
Списък за бебето[/b]
Списък с необходими вещи, оборудване и аксесоари за бебето

Нашето албумче
                                                                                                      >username: aprilki2009
                                                                                                                                                          >password: на лични пишете на Mисис T. или на Дея'.

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 18:46 от Дея`

# 1
  • София
  • Мнения: 243
Дея,много е хубава новата тема. newsm51
Да се впиша този път първа.Много се надявам да разбера какво е моето бебче,че и на мен да сложиш от тези щъркелчета.
 Flutter

# 2
  • Мнения: 6
Princessa raia aз бях при Томова на 27.10.От сега ти казвам мн мила жена е и обяснява всичко.Мен ме извика на преглед в Св.София на Борис 3(сгр.на ГСВ ако знаеш къде е,или хотел Славия)Прегледа ми струваше 90лв.Аз си носих и диск и за това ми направи записа безплатно,иначе ако си вземеш диска от клиниката там още 10лв #Cussing out абе малко сбъркана работа,ама айде.За това без значение къде се запишеш си носи диск.

За това кога да и звъниш:по всяко време,от 9 до 19h.И трябва да си мн упорита,аз се свързах с нея след 2сед. звънене.Запиши се най-скоро,защото всички часове за месец напред са заети.Аз си запазих моя от 25.09 за 27.10.Една приятелка е сега на 20 и едвам я измоли за час.Дано успее да те вмъкне.

Ако те пита къде искаш си избери там където цената е най-ниска(90-120лв)защото уредите са едни и същи,няма за какво да даваш излишни пари.

Това от мен,дано съм ти помогнала.Ако има нещо друго за нея питай.

Браво за новата тема.Виждам че нещо момиченцата взеха да ни изпреварват newsm03!
Нищо,надявам се мъжките майки скоро да ги догоним.Дано наистина вече всички априлски бебоци да шават и мн да ни радват.

Приятна вечер на всички Hug

# 3
  • Мнения: 6
СТРАХОТНА ТЕМА ОТНОВО!БРАВО НА ДЕЯ И НА СИЛВИ!ТОВА Е ЗА ВАС:

Приятна вечер от мен и нежни ритничета smile3524 newsm32

# 4
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Здравейте момичета  Grinning аз от 3-4 дни се опитвам да се включа но все не успявам или съм на работа или малкия ми пипа клавиатурата и не мога да напиша нищо. Даже не знам от къде да започна. Примерно да ви разкажа как в понеделник в 7 без 10 изпратих мъжо пред кабинета на Балев да ми запазе час и човечеца си чака а аз си спинкам кротко и в 7 и 40 се събуждам и се усещам че часове се запазват в петък  Mr. Green. Ужас умрях от срам като знам че аз трябваше да съм там, но се оказа че и друга бременна е чакала така че явно е от бременският ни акъл  newsm78 .
ани4ka  - мога да се опитам да намеря нещо
За хремата мога да кажа че на нас ни помагат капки за очи. За съжаление и ние капем сега.
Поздравления за темичката все повече разцъфва и се разкрасява  Grinning
Тъй като и аз съм зян с картинките иска ми се от сега да ви почерпя за утре, че моето момченце става на 3 и сигурно цял ден няма да вляза  Embarassed Ако знаете как се вълнувам все едно аз ще имам рожден ден макар че и това ще се случи след три седмици , но няма да го празнувам. За това пък какво съм замислила за Партито. Сама ще направя анимацията (за пръв път ми е и ми е много притеснено)
Вие можете ли да дадете идеи за игри за тази възраст. Партито ще е в събота така че имам още малко време.
А да за мамите от Варна - днес намерих бременнски дънки на H&M за 28лв преоценени. Много са готини такива търсих много време. В един магазин зад българска кухна на центъра. Само на прозореца пише напечатано "дънки за бременни"
Иначе във връзка с притесненията ми от миналата седмица сега усещам бебо основно докато пия кафенце сутрин явно му е силничко и се мята доста.
Аз избягвам да вдигам Дейвид даже го научихме сам да влиза и излиза от кошарата. Е понякога се налага но рядко и гледам тежеста да е по към ръцете а не към кръста и краката.
Аз също съм фен за варненска среща само дето не мога да се занимавам с организация че съм много неорганизирана  Embarassed но при точна уговорка спазвам  Grinning

Стана доста дълго ако се сетя пак ще пиша . До скоро . Дечицата да се оправят по скоро че Дядо Коледа скоро ще почука  Grinning и послушни и активни бебоци  Heart Eyes
 

# 5
  • София
  • Мнения: 243
sunny 777 да ти е жив и здрав малкия принц.Хубаво да си изкарате и много да те слуша и помага. newsm59 bdbaloni baloni

# 6
  • Мнения: 4
Здравейте мамита Simple Smile аз съм от мартенската темичка, но от време на време надниквам да ви чета Simple Smile Термина ми е на 30.03, така че нищо не се знае може и април да се роди.. още не знам пола, последния път си беше стиснало крачетата и нищо не се видя, сега на ФМ другата седмица искрено се надявам да ми позволи да разберем вече Wink .
 Hug Hug Hug и лека бременност на всички

# 7
  • Мнения: 3 211
копирам си от старата тема, че не разбрах, че пишете в новата

djreni,   welcome
подкрепям ANI.F в никакъв случай Аналгин.
аз пия по 2 парацетамола, когато вече съвсем не издържам, гледам да не е всеки ден   Tired
Цитат
ANI.F в сряда, 12 ноември 2008, 11:46
Можеш да пробваш с парацетамол и диаспорал ...
Другото което можеш да направиш да разбереш на какво се дължи на високо или ниско кръвно аз съм с ниско генеколожката ми спомена още някакво лекарство не го запомних защото каза да не го вземам сваляло кръвното. Обсъди въпроса с АГ.
това Диаспорал не съм го чувала.
Ще ти бъда благодарна, ако питаш и за другото л-во, защото аз съм с високо кръвно и за мен ще е идеално  Peace
Цитат
princessa raia в четвъртък, 13 ноември 2008, 08:59
на отпуска май нямам право, защото септември отсъствах за изпити
не съм счетоводителка, но знам, че за изпити, очни, подготвяне на дипломна работа се полага допълнително отпуска извън полагаемия годишен отпуск. зависи молбата ти за предната отпуска на осн. на кой член си писала. но провери в кодекса по труда членовете.
и аз искам да помоля да не се пускат снимки на храна и напитки, че все пак сме бременни   Crazy

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
princessa raia, първо, отпуск ти се полага при 8 месеца трудов стаж изобщо,  не само в тази фирма. Peace Второ, имаш право на допълнителен платен отпуск за обучение, ако си започнала обучението със съгласието на работодателя си - ако нямаш такова, можеш да ползваш неплатен отпуск, което в случая не е изгодно за теб.

annimm, мойта дъщеричка е родена на 30.03. (терминът ми беше 11 април, така че наистина нищо не се знае!). Добре дошла си и в нашата темичка!  bouquet



Честит рожден ден на Дейвид на sunny_777! С пожелание за много здраве, щастие и успехи във всичко!

# 9
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
Ами и аз писах писах и "Темата е закрита"  Simple Smile
Добро утро и  newsm59 на малкия рожденик!!!
Вчера установих, че ще имам затруднение занапред при рязането на ноктите на краката.Какви ли пози не заемах, но все пак успях  Simple Smile Честита нова темичка  newsm20 Браво на модераторките
Утре съм на преглед след обяд, а преди това ще се разходя във Варна. Ами това е засега.
Лек и усмихнат ден на всички  smile3525

# 10
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Привет и още едно излъгано овчарче, което се почесваше умно докато разбере защо аджеба не може да пише в старата тема.  Joy Съвсем взех да изкуфявам напоследък. Мъжът ми каза, че мисловните ми процеси протичат поне с минута по-бавно от преди.  Laughing

Диаспорал-ът е разновидност на магнезиевите препарати. Продават го на прахчета т.е. разтворим е. На мен той най-много ми допада. Напоследък съм на Магнерот, но той ми дразни стомаха.  Confused

Качих снимка и на моето пораснало коремче в албума. Онзи ден даже ми отстъпиха място в автобуса, явно вече си приличам на бременна, а не на преяла.  Mr. Green

Ако записвате час при д-р Марков, звънете следобед, имам спомени, че сутрин се включва секретар.

Хубав ден!   bouquet

# 11
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен Hug

 newsm51 на Дея и ssillvvi за труда, който са положили  Heart Eyes

 newsm59 на рожденика, много да ви радва да има хубаво детство и догодина да помага на мама за малкото бебе! smile3525 и за sunny_777!

Утре съм на преглед след обяд, а преди това ще се разходя във Варна.

И при мен плановете са такива  Grinning, утре от 17.30 съм на ФМ при Балев, вече нямаме търпение с таткото Heart Eyes Ще дам отчет сигурно в понеделник.

Поздрави на всички и усмихнат ден изпълнен с ритничета   bouquet


# 12
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен  и новата тема е страхотна  а това е за модераторките newsm51 newsm74

Макар, че все още не усещам бебо да шава, а то може и да шава но с тея мои черва все пукат все нещо им има така, че може и да мърда но аз си мисля , че е чърва      но има още време  за ритници а пък и аз вече се присъединих към новата тема така ,че вече да се размърда #Milti

Да побързам пак да ви се оплача, снощи 3 пъти в 00 това е безобразие до 9 месец сигурно там ще трябва да си лягам

petjoff за киселото мляко май вече не е за предпочитане защото то просто няма МЛЯКО в него така, че каквото каже доки това преди 13 години храних сина ми с Franse защото от Nan много се запичаше и имаше една хумана като хранителна добавка от нея му слагах по една лъжичка само  и на 7месеца беше 10 кила много пухкав , но сега незнам какво ще ядем


За сега лек ден и след малко пак ще се включа Hug Hug

# 13
  • Мнения: 249
Честит Рожден Ден и от мен на малкия Дейвид!!!  newsm59    Gift
Много хубави подаръци да получи и да ви радва все така!!!   Heart Eyes

Аз днес съм много кисела, нещо от сутринта съм нервна и усещам че някой в офиса накрая ще го отнесе  Embarassed

Момичета, да ви се оплача, от както съм бременна съм обвзета от разни мании за пазаруване, и понеже все още изчаквам да мине Нова година, за да започна да купувам за бебчо, сега съм минала на вълна за в къщи. Вчера цял следобед се ровя в сайта на IKEA и съм си харесала два дивана и един скрин за малкото човече, като се появи. Сега само мисля как аджеба да ги съберем в нашето комби и да ги докараме от Солун  Crazy Направо съм изкукуригала  ooooh!  И вече за пореден път ще нося на шивачката да ми шие нещо за бременното ми коремче - вчера си купих плат за още един панталон и пола. А вече си науших доста дрехи. Направо страшна мания. Моля ви кажете ми че не съм сама в тези бремелински работи, че ако си е от моите две останали мозъчни клетки   Wink, не знам  Shocked

Весел и усмихнат ден и от мен!!!   bouquet

PS: А, Деичка, само да вметна  Wink  Wink  Wink, че вече 10.04 е с повече мамчета от 14.04, та ставаме с най-много чакащи бебчета на 10.04 и 15.04.  Hug

# 14
  • Мнения: 309
Здравейте и от мен в новата темичка!Браво на ДЕЯ, чудесна е, както винаги!!! smile3501 smile3501 smile3501
Благодаря за информацията относно доц. Томова! Hug Обадих й се днес сутринта към 10.00ч, беше много любезна, но успях да си запиша час за ФМ чак за 18.12! newsm12 В мед. център София, на Цар Борис III, каза че струва 90лв.Все пак каза, че ако имам някакви притеснения, да й се обадя да ме вземе по-рано!Дано да не се наложи! newsm17
Момичета, аз не знам точно на какъв договор съм и не съм подписвала нищо за никакви отпуски, а направо си излязох в отпуска без да подписвам нищо, както и другите колеги, явно така са се разбрали с шефовете, не знам!Мисля да говоря със зет ми и да му обясня честно и открито, че се налага да отсъствам за дипломната ми работа и ако трябва и неплатен да изляза, просто нямам друг избор!Аз просто не искам да нахалствам, за да не го обидя!
Момичета, моята принцеска все повече започва да ритка и все повече я усещам!!!Милото ми слънчице, толкова много си я обичкам!!! Two Hearts Two Hearts Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт