има ли бъдещи и настоящи Мами от ОВЧА КУПЕЛ?

  • 1 161
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
 Аз съм от ОК 2, и към края на месеца (живи и здрави) ще стана мама. Ще се радвам ако си пиша с други мами от квартала, да обменяме опит и т.н. Simple Smile Hug

Последна редакция: чт, 13 ное 2008, 18:07 от kika_86

# 1
  • Мнения: 85
Здравей! Grinning Аз съм от квартала, и ще се радвам да си комуникираме! Имам бебче на 28 дни. Желая ти леко раждане и здраво бебе!Успех!  HugПък по нататък ще бутаме колички заедно! Laughing

# 2
  • Мнения: 8 934
Мисля, че трябва да пуснеш тази тема в подфорум: По градове или ако има таква тема да пишеш там....

Леко раждане и здраво бебче!

Иначе и аз живея наблизо до автогара Овча купел.


Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 2 132
Здравейте  Hug
Аз съм в Овча Купел-старата част.Живот и здраве юни месец и аз ще ставам мама. Не познавам никой в квартала и много ще се радвам да си комуникираме.
п.п. И аз мисля, че темата трябва да е в друг подфорум.

# 4
  • Мнения: 169
Мерси и на 2-те? niel , наистина 6те се радвам след време да бутаме заедно количките, че и без това не познавам майки от квартала. А и пак маниците 6те са на една вазраст. Твойто бебе момиче или момче е? Вие в коя част на ОК сте?

# 5
  • Мнения: 169
здравеи Geraldine. ти знае6 ли как може да преместим темата, за6тото аз не сам много в час?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 132
Мисля, че модератор ще я премести.

# 7
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
Здравей  Kika,аз също живея в Овча купел  моето бебче вече е "голямо" Joy Joy,но ще се радвам да си контактуваме и ако мога да съм ти от помощ.

# 8
  • Мнения: 169
 Stop,усмивка08 .

# 9
  • Мнения: 826
Здравейте мами от Квартала на богатите (Ориндж Каунти) Joy Joy Joy
И аз съм от Овча Купел - старата част. Ще се радвам да си намеря съкварталки за компания. А ако сме горе долу с подобен термин, може след време да разхождаме бебета заедно в близкия парк Wink

# 10
# 11
  • Мнения: 169
здравей, dendri  Hug. радвам се че се включваш и ти в тази тема. Защото във всички други теми за ОК пишат само едни мами и те си имат своя приказка -както се казва.
Пожелавам ти лека бременност! Heart Eyes
Вие в старата част поне си имате парк newsm44, а тук в ОК2 няма никакви места за разходка Weary. направо не знам къде ще се разхождаме с малката като се роди.

# 12
  • Мнения: 169
усмивка08 , ти каде в ОК живееш?

# 13
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 772
усмивка08 , ти каде в ОК живееш?


  Аз съм в ОК 1 точно пред т.н.парк на квартала  Rolling Eyes Rolling Eyesт.е. една асфалтирана алея с две разклонения и 10 пейки,но пак цяло лято изкарахме тук.иначе разходките са доста еднообразни,почти няма къде....

# 14
  • Мнения: 2
Здравейте! Ще се включа и аз - живеч в ОК, старата част. Бебчо в петък става на 3 месеца. Места за разходки........сложно! Но ако мога да бъда полезна на някоя от Вас - пишете!

Общи условия

Активация на акаунт