Суха кашлица, задна хрема, какво да правя, на 6г.

  • 4 557
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Прослушват я, нищо, а цял ден си кашля, суха кашлица, няма храчики, нищо, дразни я гърлото, вече месец не минава, има ли някой опит с това?

# 1
  • Мнения: 1 353
Ами защо не опиташ да настържеш черна ряпа,да изстискаш сока през марля и в сока се слага мед.Пие се няколко пъти по 2 супени лъжици.Опитай нищо не губиш.

# 2
  • Мнения: 36
Пробвай с Умкалор - като даваш три пъти на ден по 20 капки, по възможност преди ядене, при моя син имаше ефект, кашлицата отшумя

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пробвай с Умкалор - като даваш три пъти на ден по 20 капки, по възможност преди ядене, при моя син имаше ефект, кашлицата отшумя
Peace Пробвай с Умкалор.

# 4
  • Мнения: 382
Писала си и задна хрема,според мен трябва да излекуваш нея-кашлицата е оттам.Можеш да даваш Синекод няколко дни,трябва да спре кашлицата,но лекувай хремата.Поискай направление на физиотерапия на нослето.Много ефикасно. Hug

# 5
  • Мнения: 14
Ние сме по същия начин...кашлица и хрема вече месец.
И днес ни откриха 3-та сливица. Cry
Дано алерголога ни помогне.


P.S. Моля ако някоя Мама има опит нека ми препоръча детски алерголог от София + координати.

Благодаря предварително.

# 6
  • Мнения: 556
Писала си и задна хрема,според мен трябва да излекуваш нея-кашлицата е оттам.Можеш да даваш Синекод няколко дни,трябва да спре кашлицата,но лекувай хремата.Поискай направление на физиотерапия на нослето.Много ефикасно. Hug
И аз щях да ти напиша същото - и при нас в резултат на задната хрема се появява кашлица. Излекуваме ли хремата кашлицата спира.  За хремата бих ти препоръчала инхалации, а също много добре действа Коларгол.
Бих искала да попитам ladybg какво включва тази физиотерапия на нослето и къде се прави. За какво е много ефикасно - за задна хрема ли?

# 7
  • Мнения: 382
Писала си и задна хрема,според мен трябва да излекуваш нея-кашлицата е оттам.Можеш да даваш Синекод няколко дни,трябва да спре кашлицата,но лекувай хремата.Поискай направление на физиотерапия на нослето.Много ефикасно. Hug
И аз щях да ти напиша същото - и при нас в резултат на задната хрема се появява кашлица. Излекуваме ли хремата кашлицата спира.  За хремата бих ти препоръчала инхалации, а също много добре действа Коларгол.
Бих искала да попитам ladybg какво включва тази физиотерапия на нослето и къде се прави. За какво е много ефикасно - за задна хрема ли?
Физиотерапията включва нагревки на нослето с инфрачервени лъч в нашия случай.Взима се направляние от личен лекар и се полагат 10 процедури.Физиотерапията е полезна за всякакъв болков синдром,ринит,брнхити,пневмонии в подострия период,мускулни болки,ставни заболявания,УНГ заболявания. т.н.Предсталява награвяне с различни вълн(инфрачервени,магнитни,радар)поред случая. ЛОшото е,че лекарите винаги си трят,щото с Аб е най-лесно за тях.
п.п.Видях,че си писала Коларголови капки-при нас засилиха проблема,освен това не се дават вечер,защото тогава ефекта им е обратен,вместо да подсушават,нослето тръгва като река.Имай го впредвид! Hug

Общи условия

Активация на акаунт