Как заспиват вашите бебенца?

  • 1 364
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 250
Здравейте мами!
Моето малко патенце е на 3 месеца и заспива на гърдата ми, но след едно известно време, като я сложа в леглото се пробужда и ококорва едни очи. И ако не я взема на ръце започва да плаче, а понякога чак се дере.Та се приспиваме на ръце. Докато преди си заспиваше сама в креватчето.Въпроса ми е вие как приспивате вашите бебчета? Ако някоя мама знае хитринки относно приспиването, ще и бъда много благодарна да сподели. Hug

# 1
  • Мнения: 487
Гушкане, гушкане и пак гушкане, това е рецептата за толкова малко бебе.

# 2
  • Мнения: 174
От раждането й до 3 месечна заспиваше само на ръце,след това на люлка през деня,а навън в количката,вечер заспива докато суче или докато я гушкам на спалнята.

# 3
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
От ражането до сега си заспива сам в кошарата.

# 4
  • Мнения: 498
Всяко дете си е различно.Кирил си заспиваше сам,дам му да си изпие млякото/не е кърмен/ и заспиваше.Обаче малката кифла Mr. Green еееееееее тя ми разказа играта. Както казва kofa гушкане ,гушкане и пак гушкане Laughing

# 5
  • Временно
  • Мнения: 788
Различно.В повечето случаи на ръце,по-рядко докато се храни или сама в креватчето.

# 6
  • Мнения: 2 015
Гушкане, количка, люшкане Peace

# 7
  • Мнения: 219
И моето бебе е така. Понякога е спокоен, но в повечето случаи е както ти  го описваш. Докато израстат така ще е предполагам.

# 8
  • Мнения: 349
Обикновенно заспива на гърдата. Рядко се случва след това да се събуди и в такива случай го гушкам и пак  на гърдата, ако не заспи му давам бибата и така заспива.

# 9
  • Мнения: 4 433
като беше бебе с люлка го преспивах вкъщи Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Обикновенно заспива на гърдата. Рядко се случва след това да се събуди и в такива случай го гушкам и пак  на гърдата, ако не заспи му давам бибата и така заспива.
Така е с второто.Първото не сучеше и си заспиваше самичко в кошарата.Явно си е до детето. Peace

# 11
  • Мнения: 250
Благодаря ви момичета!Явно си е до бебето и неговото настроение  Laughing така че ще гушкам ли, гушкам  Grinning Но пък да се възползвам от момента, че когато порастне дали ще ми дава да я гушкам  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 447
Обикновенно заспива на гърдата. ...
Ако се събуди му давам една пелена да си мачка и бибата и така заспива

# 13
  • Мнения: 1 372
Като съвсем малка понякога ми се налагаше да я приспивам на ръце /ако и мине сънят и се изнерви много/ От началото на лятото твърдо отказва на ръце / за мое щастие/, защото и беше много топло. Сега когато иска да спи я слагам в леглото й, давам и биберона и едно плюшено мече с което си играе. Не се налага да ходя пак защото и да изтърве биберона сама си го взема и слага в устата. Отивам само за да я завия. За сега смея да кажа че има здрав сън, защото пускам и прахосмукачка в нейната стая докато спи.

# 14
  • Мнения: 961
Заспива, докато се храни, слагам го в креватчето. Ако се събуди, му пускам музиканлата въртележка, играе с играчкит еи като се умори, заспива. А ако се разплаче, го взимам в мен, кърмя го, той се унася и пак в креватчето.

Общи условия

Активация на акаунт