Препоръчвам страхотен музикален клуб във Варна за мами с деца

  • 2 306
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Създаден е съвсем наскоро от много известна българска цигуларка, която е работила досега в САЩ, музикално студио за деца  и мами. Отскоро вече е във Варна и аз я заведох в понеделниик малката, която е на 6г. Беше и първата сесия, бяха 3 деца. За 45. свири на цигулка, пиано, ксилофон, даже разчетоха ноти и по солфеж. Руми работи с деца от 2 до 10г., не непременно да ги прави вундеркинди, но да развиеа умения, концентрация, и бях изумена колко просто, под формата на игра ги занимава, децата не разбраха, че ги обучават и накрая даже свириха на ксилофон мелодия,нямам думи, страхотна е!!!

# 1
  • Мнения: 2 839
Ами кажи повече. Къде, кога, телефон?

# 2
  • Мнения: 1 632
Ами кажи повече. Къде, кога, телефон?
Ами да!
И аз чакам!

# 3
  • Мнения: 11
Чакам и аз Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 586
предплагам че  First choice казва за този  на който ние ходихме (за съжаление само веднъж поради липса на време), преполагам че за него става въпрос , защото не съм чувала за друг идеята е много оригинална
нещо като музикално училище под формата на игра  има много интересни нестандартни инструменти ,децата се научават да се вслушват в различни звуци
само дето на мен много кратък ми се видя часът
намира се в пресечката от дясно преди летния театър, не знам как е точния адрес но ще дам тел0886 846266

# 5
  • Мнения: 1 632
А цените как са?

# 6
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
В определени часове ли се провежда или е отворен като детски клуб?

# 7
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
Звучи интересно- ще следя темата за подробности.

# 8
  • Мнения: 128
предплагам че  First choice казва за този  на който ние ходихме (за съжаление само веднъж поради липса на време), преполагам че за него става въпрос , защото не съм чувала за друг идеята е много оригинална
нещо като музикално училище под формата на игра  има много интересни нестандартни инструменти ,децата се научават да се вслушват в различни звуци
само дето на мен много кратък ми се видя часът
намира се в пресечката от дясно преди летния театър, не знам как е точния адрес но ще дам тел0886 846266

Не , не е това, музикантката се казва Руми Петрова, даже ако напишете в Интернет името и след това violin, излизат много материали за нейното ателие, когато е работила в САЩ, върнала се е преди няколко месеца. Телефонът и е 0887252220, ателието е на ул. Найден Геров 14, зад Спортна зала, таксата сега е на час по 5лв.След време ми каза, че ще работят и за кратки композиции от децата с цел развиване на въображението, вниманието и разбира се самочуствието на малките. Когато е с малки деца, в занятията се включват и мамите.Часут е около 45 м. , след което имат 5м. да правят каквото желаят-обикновенно проучват инструментите, които са ги впечатлили.

# 9
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Мен все пак не ми стана ясно какви точно са заниманията?
В кои дни и в какви часове се провеждат занятия?
Занятията имат ли свързаност помежду си, т.е ако заведа детето си 2 пъти 2 разлини неща ли ще чуе и научи или едни и същи...

# 10
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
предплагам че  First choice казва за този  на който ние ходихме (за съжаление само веднъж поради липса на време), преполагам че за него става въпрос , защото не съм чувала за друг идеята е много оригинална
нещо като музикално училище под формата на игра  има много интересни нестандартни инструменти ,децата се научават да се вслушват в различни звуци
само дето на мен много кратък ми се видя часът
намира се в пресечката от дясно преди летния театър, не знам как е точния адрес но ще дам тел0886 846266

ти говориш за Асоциация "Орф Шулверк", моята дъщеря ходи 3-та година там и обикновено часовете са доста повече от 1 астрономически час. Весела се казва ръководителката и има страхотен подход към децата и ги научава на много неща, организира и концерти пред родителите. Месечната такса е 25 или 30лв, като часовете са два пъти седмично по 1 астрономически час.

# 11
  • Мнения: 128

да, клубът на Руми Петрова е страхотен, ето сайта на клуба и, когато е била в Щатите http://www.petrovart.com/

предплагам че  First choice казва за този  на който ние ходихме (за съжаление само веднъж поради липса на време), преполагам че за него става въпрос , защото не съм чувала за друг идеята е много оригинална
нещо като музикално училище под формата на игра  има много интересни нестандартни инструменти ,децата се научават да се вслушват в различни звуци
само дето на мен много кратък ми се видя часът
намира се в пресечката от дясно преди летния театър, не знам как е точния адрес но ще дам тел0886 846266

ти говориш за Асоциация "Орф Шулверк", моята дъщеря ходи 3-та година там и обикновено часовете са доста повече от 1 астрономически час. Весела се казва ръководителката и има страхотен подход към децата и ги научава на много неща, организира и концерти пред родителите. Месечната такса е 25 или 30лв, като часовете са два пъти седмично по 1 астрономически час.


Общи условия

Активация на акаунт