за кой е по по най

  • 1 436
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
моля ви кажете ми някой ходил ли е на кой е по по най и каква е цената на билета.благодаря на всички

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
И аз имам въпроси: Къде и кога се провежда и как се избират децата, които участват в предаването.

Ще бъде интересно ако някой е ходил да разкаже по принцип впечатленията си.

# 2
# 3
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Ние ходихме преди години с големият ми син/малкия не беше роден,  значи е било преди 6-7 год/. Избраха го да участва /после ходи 2 път ,и пак беше участвал/. Избират децата на случаен принцип.Питат ги какво могат да кажат, и ако им се стори интересно - избират детето.
 Победителите са техни деца /лично наблюдение/.Бравометъра изобщо не отчита вярно/а уж го нагласяват всеки път, според публиката/. Но за детето си е тръпка /ако го изкарат ,разбира се/. Сега се каня да водя малчо,ама не знам кога ще стигна.

# 4
  • Мнения: 23
С дъщеря ми ходихме миналата зима. Билетите закупихме на място, защото го решихме импулсивно. Бяха по 5 лв. на човек. Отидохме около 9, снимките започнаха в 10 или 10.30, но за нас нямаше билети, та изчакахме второто предаване - от 12 ч. Има предварителен кастинг. Бате Енчо сам си избира децата, които да участват. Нашето не беше избрано, защото дори не благоволи да му каже "Здрасти". Още щом го видя реши, че този не го обича, защото имал дълга коса и се скри зад мен. После напъваше да ходи на сцената и да пее песнички, но беше късно.

# 5
  • София
  • Мнения: 572
Аз бях много предубедена като водих Кари миналата година, но бях приятно изненадана. Кастинга си мина нормално. Аз я бях подготвила, че може и да не я изберат да участва и че най-важното е да се забавляваме и накрая да ядем торта  Wink . Не е вярно, че всичко е нагласено. Кари спечели.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Не е вярно, че всичко е нагласено. Кари спечели.
Браво.Много се радвам да чуя,че нещата може да се обърнат към добро!
 Просто на мен ми направи впечатление,че когато бяхме ние ,имаше дете с повече аплодисменти/в действителност/, от спечелилото /не става въпрос за моето  Wink/ . След  това редовно гледах предаванията и останах със същото мнение.
 Заслужава си всяко дете да отиде!

Общи условия

Активация на акаунт