Чести ечемици на окото

  • 2 024
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 644
Пускам темата си в здравния и в Хомеопатия,понеже се надявам повече хора да я прочетат и ако могат да ми помогнат...
Племенника ми е на 6г.,и от повече от половин година постоянно му излизат ечеми-ци на окото- само на дясното,окото му се подува ужасно и направо се затваря Cry
Отначало пробвахме с бабини рецепти-злато,баене Crazy,не помагаше,окото се подува и става червено....
Слагахме топли компреси,изписаха му тонове капки - минава и пак се появява след време Cry
Правиха му кръвни изследвания- нищо не откриха...
По принцип го лекуваме с хомеопатия,понеже от 5месечен е с асма ,много му помага,но за това нещо не става....а хомеопатичката ни е много добра/д-р Рогелова /
Четох тук и там- уж ечемиците били последствие от срив в имунитета,но детето дори не боледува "както трябва"напоследък,преди настиваше често,а сега не....
Моля ви ,помагайте,вече сме се отчаяли,понеже се страхуваме ,че може да му се увреди окото ,или да му се изкриви погледа
А лекарите нищо не казват
На какъв лекар да го заведем....

# 1
Ако спазваш лекарското предписание и него чоплиш,пипаш,дзяпаш непрекъснато,спазваш малко хигиена може и да ти мине

# 2
  • Мнения: 14 899
Нека го прегледа офталмолог. При проблеми със зрението излизат ечемици. Другото е бирена мая, но не от тази в аптеките, а тази с която правят бирата. Две супени лъжици на ден. Трайността й е мисля 10 дена.
Приложих го еднократно /10 дни/, когато сина ми беше на 5 и имаше същия проблем. Слава Богу до сега /вече е на 9/ не му е излизал. 

# 3
  • Мнения: 730
Постигат се бързи резултати със скенар терапия.

# 4
  • Мнения: 84
Постигат се бързи резултати със скенар терапия.
Здравейте !
Искам да попитам каква е тази терапия;моля за повече инфо!!!
Моят син е на почти 2 год.от лятото насам за втори път му се появява ечемик на едно и също око .Водих го при личната ;тя му изписа да го мажа с Тубрадекс(извинявам се ако не съм го написала правилно)мина му първият път с него.Вторият път като му излезе пак го мазах с него мехлем 7 дни не мина и спрях да го мажа и ечемикът мина след 4 дни сам.Но от 3 дни пак му е зачервен горният клепач и сега очаквам пак да му избие ечемик.Между другото бях срешнала една позната очна докторка тя каза че е в следствие на заслабнал имунитет и че това мехлемче само се изписва(абе искаше жената да вляза за преглед и да си платя)Моля някой с повече информация да я сподели!!!

# 5
  • Мнения: 730
Скенар е свръхмодерен и високочувствителен апарат, част от някогашната секретна руска космическа програма. СКЕНАР съчетава в себе си достиженията на съвременната електроника и древното познание на Китайската традиционна медицина за акупунктурните точки и меридианите и въздейства цялостно върху организма на човек, като регулира всички процеси и активира оздравителните сили.
Терапията е безболезнена, а силата на електрическото въздействие е настроена индивидуално за всеки пациент. В зависимост от оплакванията на пациента и според принципите на традиционната китайска медицина, с апарата се обработват определени зони и точки по кожата.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Тази тема от същата авторка вече я дискотирахме в Здравословни проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт