продължителна температура след операция

  • 14 661
  • 3
  •   1
Отговори
здравейте, момичета. много съм притеснена и бих искала да разбера дали на някоя от вас и се е случвало такова нещо като при мен и как се е справила с проблема. Преди почти 2 месеца ми направиха операция за отстраняване на миома, оказа се, че яйчниците са поликистозни и за това е направена и електрофенестрация (ако се казваше така), на единият яйчник има 3 шева, не разбрах много защо. предписаха ми противозачатъчни и антибиотици. вече почти 2 месеца вечер вдигам температура, предимно 37, а нерядко и 37.2. много доктори ми казаха, че това било нормално, но аз се притеснявам тъй като жени с много по-тежки операции от моята отдавна забравиха за следоперационната температура. минах на ехограф - казаха, че всичко било нормално, пълна кръвна картина - пак всичко било в нормата. оказа се, че имам срастване на цикатрикса, ходя на физиотерапия - ултразвук и радар, и като че ли няколко дни нямах температура, много се зарадвах, но от 2 дни отново вдигам дежурната температура  newsm45 не знам вече какво да правя, предстои ми пътуване в чужбина за дълго време и просто ми се изправя косата!!!!! до като съм тук все мога да отида на някакъв лекар, докато там ще ми е доста трудно. и до кой лекар още да се допитам като от години ходя по лекари, като нито един от тях не беше забелязал миомата и я откриха чак когато вече хормоналното лечение беше невъзможно и се налагаше операция. аз съм на 30г. още нямам деца и разбира се, че много искам един ден да имам, но вече сериозно се притеснявам, че заради лекарско невежество може да се случи нещо което да доведе до много сериозни последствия и всъщност тази моя температура да е признак именно на това . моля ви, споделете дали някоя от вас е била в подобно положение и колко време е продължила температурата, как се е справила...  smile3518

# 1
  • Мнения: 923
Разбира се че ще имаш деца защо се притесняваш толкова Hug
Аз поддържах такава температура от вегетативна дистония, може и при теб да е така, след като според лекарите всичко с операцията е наред. newsm78

# 2
  • Мнения: 167
Аз също съм оперирана от миома и също поддържах такава температура но 20 дни.

Не се претиснявай деца ще имаш-моята операция също беше преди да родя.

# 3
ами знам ли,какво ли не съм чувла - възпалени тръби, инфекции по време на операция, да не говорим, че имам теч - най-вероятно гъби заради които ходя от години по лекари, на никой не му е занимава да доведе лечението до край, все се почесват и се чудят и накрая решават, че всичко е ок... та тук подобно отношение би било вече с много по-тежки последствия, а и знам, че наличието на температура е показател за процес (възпалителен) в организма... 
denigs: kak разбрахте, че температурата се дължи на вегетативна дистония, с кой лекар се коснултирахте, как изчезна след това температурата?! просто търся много опитен гинекологили друг лекар, който да обръща внимание и на следоперационния период. момичета, страшно съм ви благодарна за споделения опит,някак си се поуспокоявам след като някоя сподели мнение  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт