Тази година мама, догодина баба

  • 1 102
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Момичета не се смейте, на сестра ми дъщерята е бременна и след като станах леля на 7  години е сега ще стана баба на 28.
Много се радвам на новината и да дава Господ всичко да е наред другата година ще имаме нов член в семейството.
Пожелавам лека бременост и едно красиво бебче.
 
Дайте инфо за консултацията в Шейново, аз раждах там и съм много доволна, но ми следяха бремеността на друго място.

Последна редакция: пт, 15 юли 2005, 12:22 от villi

# 1
  • София
  • Мнения: 2 958
Значи ще имаме още една баба във форума!  Hug
Поздравявам ви с чудесната новина!

# 2
  • Мнения: 2 950
Супер - какво по-хубаво от това. Честито, бабче! newsm51

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
споко:)
и аз ще ставам баба след някой друг месец:))))

# 4
  • Мнения: 6 315
Честито бабче! Лека бременност на племеницата ти!   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 800
Честито   bouquet само, че нещо не схванах - сестра ти ще стане баба, ама ти пък защо  newsm78

# 6
  • Мнения: 3 932
Ами честито тогава!!! Hands Clap

# 7
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТО   bouquet

Консултацията в Шейново струваше 220 лв. миналата година по това време. Тези пари покруват всички изследвания без амниоцентеза /която ако се наложи струва 75 лв./, прегледи и видеозони.

# 8
  • Мнения: 7 640
Това е стахотно! Колко ви е разликата със сестра ти, че те е направила леля на 7г.?
Мисля, че сега ЖК в "Шейново" е 250лв, но ти включва абсолютно всичко и е доста изгодно. Сметни си само ПКК-тата и разните изследвания за ХИВ, хепатит и микробиологии. Не дай Боже нещо по-сериозно. Мисля, че си заслужава и спокойствието, като гледам какво става по поликлиниките.
Успех!

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Честито   bouquet ! Прекрасна новина!

И да ти кажа, ти си леля-баба  Grinning, така че не си баш бабе  Wink

# 10
  • Мнения: 400
Според мен си си само леля още Wink
За бабата - само ако твойте наследници се.. наследят  baby_neutral

# 11
  • София
  • Мнения: 1 254
Честито БАБО!
Аз ходя на консултации в Шейново! Даже днес бях!
Значи абсолютно всичко ти е 220лв. Хубавото е, че можеш да ги платиш когато искаш. Аз на пример още не съм ги платила..  Embarassed
Докторите са добри, пък и аз лежх там за задържане преди 2 месеца и си беше направо приатно прекарване!
Успех

# 12
  • Мнения: 2 433
Оспорвам първото място!!! Laughing
Аз станах баба на 18 Laughing Племенницата ми е само 2 години по малка от мен а и се ожени преди да завърши - така до  25тата си годишнина се сдобих с 3 внучета!!! Mr. Green Ами какво да се прави разликата между мъжът ми и сестра му е 11 години.И като се омъжих наследих 17 годишна племеница и после пък тя се постара да и направи баба и дядо на млади години.  Mr. Green но си ни викат вуйчо и вуйна.
Така че да ти е честита титлата "Баба" със здраве да си я носиш!!!

Общи условия

Активация на акаунт