Отзиви за "Герисан"

  • 22 794
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 698
Ако има майки, които са давали на децата си "Герисан", моля да споделите мнението си за препарата. Правехте ли почивки по време на даването? Колко дълго го пиха децата ви?
Благодаря!  bouquet

# 1
  • Мнения: 173
Дъщеря ми е на 2.9месеца.Изпи 2 опаковки преди 2-3 месеца,с почивка 20 дни между тях.Не мога да предценя дали Герисана и е помогнал,но се чувстваше добре,като го пиеше.В момента е на Марсианци.

# 2
  • Мнения: 8
Аз също съм много доволна от Герисан  като стимулатор за дъщеря ми. Докато го пиеше не боледуваше. Четох за него че може да се приема без прекъсване

# 3
  • Мнения: 97
От близо година давам да сина си Герисам - сироп, без прекъсване. И да чукна някъде ... не се е разболявал сериозно (лека хрема). Не мисля да го спирам.

# 4
  • Мнения: 142
2 години (т.е. две зими) давах Герисан на дъщеря си, като последната нещо не бях доволна, но това е може би, защото тръгна на детска градина... newsm78
 До преди това и се отразяваше много добре- почти не e боледувала, само две леки настинки за целия зимен период. Давах го 10 дни по 1 ч.л. сутрин на гладно и 20 дни почивка. Така ми каза педиатъра. Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Давах на сина ми по препоръка на личната лекарка преди година когато започна да ходи на ясла. Полза не видях. През седмица беше със сополи и кашлица.

# 6
  • Мнения: 552
И аз се чудя дали да давам на детето. Дъщерята на мои роднини го пиеше и бяха сравнително доволни.

# 7
  • Мнения: 2 005
На синът ми му откриха лека анемия и започнах няколко месеца да му давам сиропче Герисан , след 3 месеца  НВ му беше 136  Peace В момента почиваме , но след известно време смятам пак да започнем приема му  Hug

# 8
  • Мнения: 552
А болестите понамаляха ли? Знам че от градината и вие много боледувахте.

# 9
  • Мнения: 208
пихме герисан и имах големи надежди за него, но уви при нас нямаше ефект.

Общи условия

Активация на акаунт