след трансфер

  • 1 964
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
здравеите на всички днес ми е 2ден от трансфера всичко до тук мина добре а сега остава чакането  върнаха ми 3ембриона това ми е 2 икси кажете нещто повече  след трансфера симптоми много ме е страх мога ли да си ходиа на работа никакви лекарства не пиа освен утрогестан моля пишете

# 1
  • Мнения: 3 294
Здравей , има закована тема за инвитро/икси http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=342319.0 там момичетата споделят всички трепети по време на процедурата . Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 2 423
Танче спокойно мила ... знам, че е тежко и страшно след трансфера .. хилядите въпроси които нахлуват в главата ти .
Най добре пиши в темата "инвитро, икси" повече момичета ще отговорят на въпросите ти.
По принцип при всеки е различно - от към симптомите така че....
Успех ти желая  Hug Praynig

# 3
  • Мнения: 1 062
Ако работата ти не е свързана с някакви физически натоварвания, и ти самата се чувстваш добре, няма проблем да си ходиш на работа.
Освен Утрогестана и Фолиевата киселина, лекаря ти трябва да каже какво още трябва да пиеш, ако се налага Simple Smile
Успех !

# 4
  • София
  • Мнения: 324
Здравей Tan4e,
Моя трансфер беше на 5.11-сряда. Едвам изтърпях до петък в леглото и събота и неделя в къщи. Аз вземам Естрофем 2х1, Утрогестан 3х2 и фолиева киселина х1. Имах болки в яйчниците и корема ми беше подут през първите дни. Ама от понеделник си ходя на работа, защото се чувствам добре, пък и това чакане не се търпи. И на мен ми е второ ИКСИ - при първото бях много зле.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Помня че още преди да видя положителния тест ми се поду корема и също много често ставах през ноща да пишкам, незнам защо,но това ми се е набило като спомен най-ярко.После моя позната която също беше с успешен трансфер, също се оплаква от често пишкане още преди да види положителния тест.

Общи условия

Активация на акаунт