с какво заспива детето ви

  • 3 625
  • 96
  •   1
Отговори

Анкета

с какво заспива вашето дете

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 19 апр 2009, 13:57

  • Мнения: 540
здравейте много ще ми е интересно да знам вашите деца с какво заспиват моя син е на 1и3 и заспива само със шише с мляко и с една мишка която е навсякъде с него и през деня той е много привързан към мишката и шишето и много се чудя как ще го отуча

# 1
  • Мнения: 4 187
Заспива с любима играчка, на вашата възраст заспиваше със същата!

# 2
  • Мнения: 789
Моят син си има любима количка.Не я носи навсякъде,но вкъщи най-много с нея играе,и с нея заспива.

# 3
  • Мнения: 2 956
Като малък заспиваше в пръст в устата и една опърпана възглавничка, която гушкаше.
Сега заспива с един голям мечок, който се казва "Пачока" Simple Smile

# 4
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Малката има едно мъничко тюленче и една плюшена мишка. Като тръгне да ляга, винаги си ги търси и като види, че са до възглавницата й, се успокоява. Големи разправии стават, когато сутринта е занесла тюленчето на друго място в апартамента и не помни къде. Такова издирване пада само, и четиримата се включваме в него, иначе няма лягане без тоя тюлен.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 385
С няколко "пазителя" - това са плюшени играчки, които са любими и я пазят през нощта .

# 6
  • Мнения: 9 814
Вече с нищо.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
С няколко "пазителя" - това са плюшени играчки, които са любими и я пазят през нощта .

Само добавям и нощна лапма "Мики-маус".

# 8
  • Мнения: 242
има един мечок и от скоро една кола и един "бус" , без които въобще вече не си ляга

# 9
  • Мнения: 929
В повечето случаи заспива без нищо, а ако и щукне взима мечоците или мишока си.

# 10
  • Мнения: 764
До 1.9г. заспиваше с шишето с АМ, сега с биба и шише с водичка в ръка. Опитвам се да му пробутвам някакви плюшени играчки, ама много не минава номера.

# 11
  • Мнения: 1 479
Баткото с 3-4бр.колички,а малкото с някое "меме"т.е.мече. Laughing

# 12
  • Мнения: 544
Баткото с едно плюшено куче, а малкия с биба.

# 13
  • Мнения: 2 663
Сина ми заспива от 6 месечен с едно мече, а дъщеря ми от по-малка май(не помня вече) с едно мишле.Обяснила съм им и не спирам да обяснявам, че тези играчки са само за сън и ги пазят докато спят, за да не ги разнасят из къщата.Винаги със ставането казвам на децата да цункат играчката и да я оставят да си почива, защото се е изморила от бденето над нея или него, докато нанка.Действа на 98% при сина ми, при дъщеря ми не мога да кажа още, цунка си мишката и я оставя в леглото, но дали разбира какво и обяснявам, не знам, на 1г и 3 месеца е.

# 14
  • Мнения: 7 201
С някоя играчка-всяка вечер е различна. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт