Дави се постоянно и от собствената си слюнка....

  • 2 629
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Абе момичета какво е това нашето просто не разбирам - тоя бебон ми съкрати живота с 30 години с неговите ужасяващи задавяния. Кърмиме се добре, каши и пюрета хапва и понякога се закашля, но на всеки може да се случи....Само че покрай всичко това се дави безумно от лигите си или след като е ял друго освен кърма - стига до повръщане чак, а последния път съм му бъркала в гърлото, за да го оправя....Това е през ден - сили не ми останаха и нерви....Изострена съм до последно да го дебна.... #Crazy
На някой случвало ли му се е такова нещо? Трябва ли да се консултирам с лекар или.....
както си играе и изведнъж започва давене, душене, плезене - направо ужасна картинка.....точно все едно се е задавил с храна - мислех си, да не би да се уригва и да връща, та затова да се задавя... newsm78

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 20:29 от Alexa

# 1
  • Мнения: 540
не знам какво мога да ти кажа на нас не ни се е случвало ако бях на твоето място със сигурност щях да се консултирам с лекар Peace

# 2
  • Мнения: 1 554
много е страшно това което пишеш,не ми се е случвало,заведи го на лекар Peace

# 3
  • Мнения: 242
Принципно по-добре го заведи на лекар,за да се увериш наистина че всичко ее наред,но доколкото знам при малките бебета няма изградена някаква преграда в носоглътката и могат да се оправят самички,в смисъл да се отдавят. Би трябвало да свикне да преглъща слюнките ,но провери при доктора за всеки случай.Това е моя съвет и не се шашкай излишно  Hug Peace

# 4
  • Мнения: 9 814
Много е гадно знам. Дъщеря ми редовно до 6-ия месец се давеше от собствената си слюнка и редовно я обръщах с главата надолу, бърках й в устата и какво ли още не. Абе направо ужас....
Консултирай се с лекар, според нашият това е нормално за тях и с времето се научавали да преглъщат насъбралата се в устата им слюнка.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не ми се е случвало-заведи бебчето на лекар

# 6
  • София
  • Мнения: 7 190
Много, много позната картинка.
Най-стряскащите кризи бяха, когато дъщеря ми беше на 2-3 месеца.
Детето спеше на наклонен матрак.
Когато стана на 9 месеца, се оказа, че този наклон е по-скоро опасен, защото тя вече се въртеше в леглото и се оказваше с главата надолу.
Но общо взето в този период задавянията бяха почти незначителни и много леки.
Скоро след това напълно спряха.

Доколкото успявам да сметна, детето ти вече е доста голямо - на 10 месеца и половина.

Според мен е добре да се консултираш с лекар. Малко големичък ми се вижда за толкова остри кризи.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт