Препоръчайте кафе машина да прави кафето с пяна

  • 37 584
  • 104
  •   1
Отговори
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Искам за Коледа да си направим подарък за къщата - нова кафемашина. Държа да е хубава и да прави кафето с голяма пяна. Знам, че на Делонги са добри машините, но те са толкова много, че как да избера? Затова питам доволни ли сте от вашите и ако да, то какви са. И, не забравяйте, че държа на пяната.

# 1
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Горещо ти препоръчвам тази: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025349
Имаме такава вкъщи и съм много доволна, за пяната просто няма смисъл да се съмняваш Peace
Ползваме я вече мисля трета година, откакто е излязъл модела и нямам никакви забележки.

# 2
  • София
  • Мнения: 861
Препоръчвам Saeco. От няколко години я ползваме и винаги кафето е без забележки. Прави супер каймак. Модел не мога да кажа, понеже нашият сигурно вече не се предлага.

# 3
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Благодаря Ivaaa, за 1700лв не се и съмнявам, че кафето е несравнимо. Но просто аз толкова пари за спалня не давам, ти за кафемашина???

За Saeco чух, че правят добри кафемашини, но затова питам да споделите опит.

# 4
  • някъде
  • Мнения: 979
Сенсео!

# 5
  • Мнения: 3 886
препоръчвам горещо тази  ровента ES 180   НЕ Е скъпа   около 250 лв е може да е и по малко и прави жестоко кафе  делонги  купих от 200 лв и не съм доволна

Последна редакция: нд, 09 ное 2008, 19:18 от DIVA_ORHIDEQ

# 6
  • София
  • Мнения: 2 181
На Делонги машините са супер.Гледай да е с повече бар налягането и с крема диск.Тогава няма начин да не прави каймак.

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 854
И аз препоръчвам Saeco, имаме я от 3 години, после и на родителите ми подарихме такава, всички сме много доволни. Струваше около 160 лв. в Плевен. Кафето, дори да сложиш най-обикновено, винаги го прави с каймак. Но каквато и да избереш, гледай да има крема-диск, той прави каймака. Успешна покупка и да си я ползвате със здраве, както пожелават продавачките  Wink

# 8
  • Къде ли не...
  • Мнения: 114
И аз ти препоръчвам Saeco. Мисля, че последно ги гледах в Технополис  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 8 272
На Делонги машините са супер.Гледай да е с повече бар налягането и с крема диск.Тогава няма начин да не прави каймак.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 960
и в офиса и в къщи сме с такава, е няма такъв каймак просто:

# 11
  • Мнения: 493
Майка ми си взе скоро на Делонги,модела незнам точно какъв е,но е около 220 лева.Прави много хубаво кафенце.Както са ти казали по-горе трябва да има крема диск за пяна.

# 12
  • Мнения: 551
Нашата е на LAVAZZA с капсули, прави страхотно кафе с каймак.
Взехме си я от една фирма която се занимава професионално с кафе машини с/у депозит от 350лв, после си купуваш само капсулите които струват о,65лв.

# 13
  • Мнения: 3 886
Нашата е на LAVAZZA с капсули, прави страхотно кафе с каймак.
Взехме си я от една фирма която се занимава професионално с кафе машини с/у депозит от 350лв, после си купуваш само капсулите които струват о,65лв.
Е и тази просто няма равна на себе си незнаех  как мога да се сдобия с такава .А после взимат ли си я ако се откажеш да взимаш капсулите?

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 09:07 от DIVA_ORHIDEQ

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Нашата е Briel с крема диск - много хубаво кафе прави  Grinning преди 3 год струваше 120-130 лв.

Общи условия

Активация на акаунт