пушите ли по време на кърменето

  • 4 091
  • 55
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 704
пушите ли по време на кърменето  или отказахте цигарите заради детето

# 1
  • Мнения: 1 371
Не. Не съм пушила по време на бременността и кърменето.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 524
ето, виж това, ако не си я видяла, статия от Бу, много интересна според мен:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=1417.0

а иначе подобни теми има доста...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Отказах цигарите.По принцип съм страстна пушачка и сега отново си пуша, но заради детето ги бях спряла.

# 4
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
НЕ  Peace
Не съм пушачка  Wink
Мисля дори, че няма смисъл да кърмиш, ако ще пушиш  Shocked

# 5
  • Мнения: 645
Последната ми цигара беше когато теста показа 2-те чертички,от тогава не съм си и дърпала дори ,камоли като се роди бебка и я кърмя да пуша!

# 6
  • Мнения: 2 013
Аз припалвах от третия до 7-я месец,сега съм ги спряла,но не е истина какви усилия полагам за да не се изкуша!!! Sick Решила съм да не паля докато бебка не се роди,да ми е жива и здравичка,пък после не знам ooooh! Искам да си кърмя бебенцето,но от друга страна и нямам търпение да се върна към стария си начин на живот.Много ми е трудно!!!!! Sad Cry

# 7
  • Мнения: 431
Спрях да пуша когато забременях.Смятам да не ги почвам пак,защото  до нищо добро не водят цигарите  Naughty.Достатъчно вредни за здравето фактори има около нас и децата ни  Stop

# 8
  • Мнения: 1 674
Спрях цигарите още преди да забременея/заради детето/ и още не съм ги пропушила .На този етап не мисля да пуша отново.

# 9
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
ПуШенето по време на кьрмене е много по_лоШо от колкото по време на бремеността,заЩтото тогава чрез кьрмата всичко отива у бебчо.
Аз сьм пуШачка,но не сьм пуШила нито докато бях бременна ,нито докато кьрмих.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Не, не пуших. Бях ги спряла още преди да забременея и по време на кърменето не съм си и помисляла за цигара, но сега, в определени моменти много ми се ще да запаля една цигара  Crazy Спира ме единствено това, че не си заслужава, заради годините усилия да не пуша.

# 11
  • Мнения: 544
Щом видях двете чертички на теста спрях и докато не спрях да кърмя не съм пушила, но си признавам че едвам се сдържах.

# 12
  • Мнения: 10 982
Не, не пуша. Още преди да заподозра, че съм бременна и да си направя тест, не ми се пушеше и дори миризмата на цигари ми беше неприятна.

# 13
  • Мнения: 3 718
Мен пък ми беше супер лесно да откажа цигарите когато разбрах, че съм бременна. Не ми липсват и сега съм от ония гадове бившите пушачи дето са по лоши и от непушачите  Mr. Green Сигурна съм, че докато кърмя няма да пропуша пак, но за след това...знам ли. За това за мен има само два варианта на спасение от гадните цигари. Първи, да кърмя до поне трети клас на детето си и да се надявам, че след това съм забравила как се пуши. Иии втори, преди да се отбие Алекс да се постарая да забременея пак и така няколко пъти  Wink

# 14
  • Мнения: 9 467
Планирана бременност;
Спрях цигарите 6мес преди да забременея; кърмих 2г и 8мес и половина Mr. Green /последните месеци си позволявах да запаля Blush/
Сега пак пуша-ми кеф ми е... Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт