Pfohe Mall Варна-"за" и "против" детския кът!

  • 1 293
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Моето мнение е силно - Против. И го изразих пред управителя на заведенията за деца на 2-ри и  3-ти етаж. Оказа се че съм единствената майка, която се е оплакала. Какво е вашето мнение за менажирането на детските места в Мол-а?

Ето и оплакванията ми:
През септември заведох на 3-я етаж 2 годишното си момченце и там една много сърдита на света кака ми обясни че не може да играе там, защото мястото е пригодено за деца над 3 год. Понеже имаше само две деца, аз я помолих да го пуснат, при уговорката че ще стоя на пейка до входа и ще го гледам. Отговорът й беше с натъртване -Не! Такива са правилата, госпожо!
И слязохме на 2-я етаж. Там било  за нашата възраст. И какво се получи - беше пълно с деца над 3 год. Броя на децата в един момент надхвърли 20, а там площта е 3 на 3 метра. Момичето се побъркваше. Да не говорим, че е ужасно задимено, а уж е "пригодено" за малките деца.
Отиваме повторно вчера /събота/, в 10:50 и момичето ми казва - Ако не сте от рожденния ден, заповядайте в 13 ч.
Откачих! Потърсих го тва управителче /оказа се 1.60 см.висок, има няма 60 кг.-на не повече от 25год./ и той почна да ми обяснява как много добре си управлявали обектите и всичко било успешно, как така им намирам кусури? Попитах го как си позволяват да връщат децата, от мястото пригодено за тях /уж/, а на 3-я етаж точно в този момент няма нито едно дете. Стана голям скандал, защото в течение на разговора той така ме вбеси, че от мен хвърчаха искри....аз го питах даже дали има деца, а той на финал ми каза...ами защо не отидете в Капелла плей /в Мол Варна/. И с това разговора ни приключи - на такъв безпомощен д....ю, кво да обяснявам.

# 1
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Не разбирам на какво се ядосваш?!  Толкова е малко там ,че не виждам как се събират за  рожден ден ,какво остава да пуснат и външни хора. Имат си правила , спазват си ги. Не може да се угоди на всеки който мине от там.  На мен не ми харесва малкия кът и не си водя децата там.

# 2
  • Мнения: 2 550
Какво се оплакваш толоква? Явно си има причини да не пускат малки деца в кът за деца над 3 години. Дори и ти да го гледаш, като си счупи някой крайник, ще пускаш тема "Детският кът във Пфое мол е опасен! Ще ги съдя!"
И е съвсем нормално да не пуснат детето, при положение, че има организиран рожден ден...

# 3
  • Мнения: 2 478
iv-pif вероятно си доста афектирана,но за мен не си права.
Аз също съм си водила детето  да играе на 3-я ет.,но като ми казаха че е забранено за деца под 3 год-Ок,тръгнах си.
А на 2-я ет може да е малко пространството,но пък е идеално за малки дечица.И съвсем нормално когато има РД да не се пускат външни деца.
Ти ако празнуваш там рождения ден на детето ти,ще искаш ли да влизат още деца Wink
А със сигурност на масите около детския кът не се пуши.

# 4
  • Мнения: 2 161
За съм.

# 5
  • Мнения: 503
Тъкмо се чудех, дали да не си заведа децата там след малко. Днес е Неделя, студено е. Очаквам там да е най- малко натоварено. За съжаление, малката ми дъщеря не покрива изискването за навършени 3 години. На втория етаж не бих ги завела, ако ще и война да стане. Задимено е, родителите непременно трябва да са клиенти на кафенето, защото иначе няма да им вземат детето. А и не искам да си разделям дъщерите- едната на 2 ет., другата на 3 ет. Тъпо място си е Pfohe Mall и това е. Лично мнение. А, между другото, детският кът на трети етаж е безопасен. Ако разрешат детето да влезе с придружител, не мисля, че може да се стигне до сериозно нараняване.

# 6
  • Мнения: 1 312
Не виждам къде е проблема.
Естествено,че няма да го пуснат на 2 години.
Навсякъде е така.
Ако една хала като моя Павел мине през него бутайки се за пързалката ще нададеш вой,нали?
Детския кът е страхотен.
Не е като в Мол Варна,но е доста по-спокойно,евтино,тихо.
Персонала е от усмихнат по-усмихнат.
Ходим там поне веднъж седмично и никога не съм намирала кусури.
Водят ми детето до тоалета,дават му вода,не ме викат за дреболии.
На този Мол това му е единственото хубаво нещо,иначе най-вероятно не бих стъпала там.

# 7
  • Мнения: 984
Изключително тъпо и вредно място е детският кът за деца до 3 годинки.

# 8
  • Мнения: 2 792
Аз не разбрах какъв е проблема, че управителя е висок 1.60 м.?
 

# 9
  • Мнения: 124
Съгласна съм и аз, че правилата трябва да се спазват, но не е ли възможно да се организира по-добре всичко.
Защото вие какво ще направите ако сте отишли специално, за да играете там /времето е лошо/. Спират детето на входа, тъкмо преди да го събуете и не ви предлагат алтернатива. Защо на втория етаж да е неподходящо за деца под 3 год.? Някой виждал ли е какво има там? Нищо особено,честно казано!
И въпрос към Hakiba - твоята хала като играе на детската площадка, не се съобразява и винаги бута децата, дори и на най-малката пързалка. Нали? Това е неизбежно, децата не разбират нищо, щом им се играе.
И си мисля че като се правят детски места в Моловете, трябва да имат за цел да приберат децата да играят там, а не навън. А покрай тях и родителите да напазаруват нещо...
както и да е, този Мол отдавна е пред затваряне, сигурно и пред фалит - добре че са взели наеми за 5 год.напред...

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
излишно си тровиш нервите с глупости.

# 11
  • Мнения: 489
И моето мнение е, че не си права. Много ясно, че трябва ти да се съобразяваш с техните правила, а не обратното! Като не ти харесва - не си води детето там.

# 12
  • Мнения: 225
Хич не ми дреме за детския кът. Ако по някаква причина ми се наложи да го ползвам (след 2 години евентуално) - ще се съобразявам така, както когато съм на гости. А това че си плащам, не означава, че няма с кого и с какво да се съобразя.Не означава, че съм си у нас.

# 13
  • Мнения: 1 312
И въпрос към Hakiba - твоята хала като играе на детската площадка, не се съобразява и винаги бута децата, дори и на най-малката пързалка. Нали? Това е неизбежно, децата не разбират нищо, щом им се играе.
Съвсем не!
Когато сме на открито аз съм кибик до него,защото там няма каки,които да го гледат,нито омекотени постелки.
И съоръженията са за всички-родителите преценят дали да спазят табелите с обозначената възраст за ползване/където ги има де/.
Не си права да им се ядосваш.
Детския кът е супер и винаги момичетата са любезни и отзивчиви.
Ако нещо се беше случило с детето ти заради по-големите деца,които са го бутнали,то щеше да питаш тогава къде са им били очите,та не са видели?!
Това,че на някой правилата не са му удобни не значи,че не са логични.
Аз лично съм си пускала детето да играе преди 3тата годинка в детски кът,но е бил на 2 и 10 месеца.
Отговорността си е моя обаче.

# 14
Моето мнение за детския кът в Pfohe mall е на 100 % положително.Синът ми си играе там почти всеки ден и се чувства прекрасно на третия етаж при 'нелюбезните" аниматорки аз също се чувствам много добре докато си пия кафето на втория етаж в "задименото" заведение.А що се отнася до управителчето искам да запитам как трябва да изглежда и колко трябва да тежи според вас.На мен момчето ми е безкраино симпатично и ако искате да гледате мускулатурести гиганти- отидете в някоя фитнес зала.Всяко едно заведение си има правила и правилата на този детски кът са да се допускат деца над 3 години.Ако искате просто да си дадете парите заведете си детето в детски кът, който не държи на принципите си.

Общи условия

Активация на акаунт