странен и продължителен цикъл

  • 1 442
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте! Последният ми цикъл беше на 28.10. Обикновено е на около 34 дни.  На 28.11 започна слабо кафяво зацапване, съвсем оскъдно. В следващите дни се усилваше леко, преминавайки в по -червена кръв, после пак отслабваше и ставаше кафяво. Обикновено количеството е по-голямо рано сутрин, при първо посещение на тоалетната, след това почти липсва или са няколко капки до края на деня. При всички положения това течение се различава от нормалния ми цикъл, много по – оскъдно е и продължава вече 12 дни. Друго, което отчитам като необичайно е, че гърдите ми започнаха да се напрягат и болят някъде 5 дни след началото на течението и са такива до днес. Бях при личния лекар за направление за гинеколог още първите дни от кървенето. Направи ми уринарен тест за бременност – отрицателен. Аз направих още един тест след няколко дни - на 1 ден „закъснение” – отрицателен. Това, което ме притеснява е, че часът ми за гинеколог е за средата на декември /не съм в България/, а при това продължаващо кървене ми се струва безумно дълъг период на изчакване. Бихте ли ме насочили какво евентуално би могло да е това и имам ли основания за притеснение? Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 287
Това може да се дължи на ръзлични причини;най -често на малки персистиращи фоликули или кистички.

# 2
  • Мнения: 72
Благодаря Ви, докторе! А смятате ли, че подобно отлагане във времето може да създаде проблеми?

Общи условия

Активация на акаунт