И все пак кой е най- добрия ?

  • 821
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Проблема ни  е следния-Преди две седмици ни приеха в детско отделение уж  вирусна инфекция с повръщане
Дъщеря ми се обезводни  на втория ден вдигна 38.5 температура  и след включване на венозен антибиотик ни изписаха здрави на 6 я ден.
Но последния ден преди да ни изпишат казаха изолирани коли в урината , но най вероятно замърсена проба .Повторихме втората беше чиста , аз настоях за трета проба  и добре че съм мед  работник се съгласиха  и на третата отново изолираха бактерии но този път протеус и  фекалис  казаха отново замърсявене. отидох с четвърта проба в една частна лаборатория естествено след всички спазени правила по вземане на стерилна урина. И днес се обадих за резултатите и отново протеус не ми казаха какво е микробното число но каза голямо днес ще заредят антибиограмата.На мен естествено ми се изправи косата защото знам какво е ходене по мъките и колко упорити са тези бактерии и колко антибиотика трябва да изпие , и не дай си боже че може да има проблем в бъбреците  и да се наложи операция и т.н. Всичко ми е ясно   и знам че всеки се пише на специалист и ти прибира паричките и след години лечение децата си оставам  с бактериите. В моя град Плевен има само един детски нефролог и искам не искам като начало трябва да отида при нея но не чувам добри отзиви за нея. А личния лекар на дъщеря ми  казва няма нужда от консултация с нефролог няма да има никаква аномалия явно е първична инфекция ще пие 10 дни аб и ще се оправи и се започва ходене по мъките. СТрах ме е че дъщеря ми е много злояда и слаба и почти нищо не яде и тъкмо сега от 3 дни започна да се храни добре и сега с тези много аб дето ще пием ще се върнем много назад  и съсвес ще спре да яде
Та въпроса ми е кой е най добрия в София детски нефролог, уролог и незна  който се занимава с тези проблеми и успешно лекува дечицата. Имам възможност да отида до СоФИЯ ТАКА ЧЕ ДАВАЙТЕ КООРДИНАТИ НА ДОКТОРИ . ЧЕТОХ В ТЕМИТЕ БАКТЕРИИ В УРИНАТА НО ТАКА И НЕ МИ СТАНА ЯСНО ОТ КОЙ НАЙ МНОГО СТЕ ДОВОЛНИ
МЕРСИ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ И НА ВСИЧКИ МАМИ УСПЕХ В БОРБАТА С БОЛЕСТИТЕ

# 1
  • Мнения: 335
Здравей Милка,моят съвет е да не си губиш времето тук в Плевен.Направо в София.И аз ходих по мъките тук,а накрая вдигнах ръце и право  в София.С други проблеми сме,но все пак ....Ходим в детска университетска клиника София.
Желая ви скорошно оздравяване!

# 2
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Попитай родителите в тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=318736.msg9156820#new

Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 2 262
Незнам защо питаш в нова тема, тъй като на този въпрос могат да ти отговорят най-добре майките с деца, които имат такива проблеми, така че напиши там и ще разбереш, аз лично съм най-доволна от Буева за сега, но и Маринова не е лоша от Педиатрията!
Заключвам тази тема! Вече са ти дали линк към правилното място!

Общи условия

Активация на акаунт