Цилиндрични декоративни възглавници-къде?

  • 2 963
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Търся си декоративни възглавници за спалнята, от тези, които са с формата на цилиндър и приличат на бонбони. Мисля, че ще са удобни да се облегне човек на тях, когато чете или гледа телевизия. Виждали ли сте къде се продават такива (в София)?

# 1
  • Мнения: 8 999
Не са много удобни, защото са малки, ама вършат работа, ако се комбинират с по-голяма възглавница. Виждала съм такива в Комо, в Джъмбо, в повечето магазини за дамаски и пердета. Моите ми ги донесеха от Икея, но освен за декорация по диваните, за друго не ги използвам. А, всъщност децата ги използват за "бомби" като се бият!

# 2
  • Мнения: 3 770
Изобщо не са удобни , както и тези с елипсовиден профил.За декорация са хубави !  Peace За спалнята предпочитам големи , меки възглавници , които са удобни за облягане. Иначе такива , каквито търсиш не знам къде продават , моите дойдоха в комплект с мебелите.

# 3
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
На мен също много ми харесват тези възглавници - бонбони, но никъде досега не съм виждала да продават. Всъщност, знам, че дават такива с едни матраци, но кои бяха пък матраците newsm78
А колкото до удобството по време на четене, чувала съм, че те се слагат отзад зад голямата възглавница, когато се чете.

# 4
  • Мнения: 4 187
Виждала съм в ТСМ ! Имаше различни големини.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Аз лично съм си ушила най-различни възглавнички, но тези са едни от най- неефективните!

Общи условия

Активация на акаунт