Момиче или Момче???????????

  • 7 257
  • 138
  •   1
Отговори

Анкета

Имате ли предппочитания към пола на бебока?Момиче или момче искате да имате?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 18 ное 2008, 11:39

  • Мнения: 165

 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30


Момиче или Момче??????????? stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl


Сигурна сам че всяка една от нас си таи някакви надежди за пола на бебето си.някои искат момиченца, да им вързват панделки.Други момчета за да много шумна къщата.Какво бебе искате вие?А имате/хте ли си вътрешни усещания за пола?

 

newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30 newsm30

# 1
  • Мнения: 170
Лично аз си имам усещания но не знам дали ще излязат верни.А силно се надявам.И на мен ми е интересно да разбера какво искат другите бъдещи майки newsm78.

успех с анкетата Hug!!!Подкрепям я на 100%
Peace

# 2
  • Мнения: 647
Аз исках да имам близнаци и то от различен пол, но следващия път  Simple Smile

Когато забременях имах предчувствие, че бебо ще е момче и поне засега е такова  newsm68
Такова беше и желанието на таткото - първото да е момче и след това да имаме момиченце.

# 3
  • Мнения: 15
Когато бях бременна за пръв път,от самото начало бях сигурна ,че детето ще е момиченце.И то си е момиченце.Сега нещо това усещане ми се губи.Заради таткото искам да е момченце.Но бебчето все още не се е показало.Може и до края да се крие.В крайна сметка-да се роди живо и здраво пък било то момче или момиче.

# 4
  • Мнения: 209
доста преди да забременея, а и докато бях бременна с Алекс мечтаех първото ми детенце да е момче. сега живот и здраве ми се иска да имам и момиченце Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Исках да имам момче, нямах предчувствие за пола, роди ми се момиче - най-прекрасното дете на света Hug

# 6
  • Мнения: 384
От самото начало имах усещането, че си имам момченце. Това си исках, това си получих.

# 7
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Момченце   Heart Eyes

Нищо не предчувствах.... или по-скоро си мислех, че ще е момиче  Mr. Green

# 8
  • Варна
  • Мнения: 617
  И двата пъти исках момичета. Втория път не познах, но имах най-прекрасното момченце. Ако някога имам друго дете, искам да е пак момченце. Надявам се с него да се върне и частичка от батко му...

# 9
  • София
  • Мнения: 43 904
Все ми е едно, само откъм бройката имам претенции - хич не искам близнаци.....Simple Smile))

# 10
  • Мнения: 2 567
Нямам предпочитания, стига да са здрави деца!

# 11
  • Мнения: 4 335
Нямах предпочитания.Имах трудна бременност и през цялото време се молех за едно живо и здраво бебе.Имам прекрасно момченце Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 1 981
Исках момиче, но усещането ми беше че няма да стане това, което искам и така и стана! Имам си прекрасен син и естествено въобще не съжалявам, но ако имам второ бих се радвала да е момиче!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 777
Аз пък имах чувството,че ще е момче,таткото искаше момиче.До последно мислих,че видеозонът греши.Накрая си се роди момиче,но е бясна за 5 момчета!

# 14
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Като  забременях за първи път   нямах никакви претенции  за пола  и   имам  едно прекрасно  момченце.Сега    обаче за   разнообразие   искам  да ги ошаря   и  бих   желала  едно   момиченце, но  в  крайна сметка    важното е да е живо и здраво.

Общи условия

Активация на акаунт