еон-крадци Помооощ.

  • 769
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Моля помогнете ми. Отидох да си платя сметката за тока и се оказа че имам 976.91 за плащане. Шок. Попитах откъде и след доста разхождания ми казаха че това е глоба за неизправен електромер или по точно казано че сам крала. Казах им че електромера е във входа на блока и нямаме достъп до него , но отговорът беше , че той си е мои и аз си нося отговорност, при което аз отговорих че ключ за ел. таблото нямам нито пък пломби за електромери и че ще ги съдя. Но и идея си нямам за адвокат. Някои може ли да ми препоръча адвокат във Варна ,който да се занимае? Или на някои ако му се е случило подобно нещо да даде съвет.

# 1
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
Леле, тези съвсем се оляха .... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не мога да ти помогна с име на адвокат от Варна, но задължително ги съди! Живея в Добрич и съм била секретар в подобни дела. Мога в понеделник ако искаш да попитам колежки от съда във Варна за добър адвокат.
Пожелавам ти късмет и много спокойствие в процедурата.

# 2
  • Мнения: 1 632
Моля помогнете ми. Отидох да си платя сметката за тока и се оказа че имам 976.91 за плащане.
#Crazy  ooooh! #2gunfire
Не ги оставяй така!ТиЯ са за разтрел вече!
Ще разпитам и аз,и ще пиша ако науча нещо за адвокат.

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 894
Моля помогнете ми. Отидох да си платя сметката за тока и се оказа че имам 976.91 за плащане.
#Crazy  ooooh! #2gunfire
Не ги оставяй така!ТиЯ са за разтрел вече!
Ще разпитам и аз,и ще пиша ако науча нещо за адвокат.
и аз съм на същото мнение Peace
как може такива глупости да дават като аргумент #Crazy...за съд са си #Cussing out
намири си някой нахакан адвокат и да им разкаже играта...та те вече за мезе ни взеха #2gunfire

# 4
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Това е супер нагло от тяхна старана,нали уж с новите електромери не може да се краде.  #Cussing out #2gunfire #Cussing out

# 5
  • Страната на чудесата - ако може от утре :)
  • Мнения: 291
нали уж с новите електромери не може да се краде.  #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Така разправяха като сменяха електромерите ... Сега милите сигурно не намират начин да си набавят средства за 13-та или 14-та заплати ... наближава Коледа все пак

# 6
  • Мнения: 3 036
Ау, аз както съм от ЕОN изпитвам страх, какво ще видя като си отворя интернет ,че съм на разплащателна сметка.
Това е направо пладнешки обир.
Така е като са монополисти.  #2gunfire #Cussing out

# 7
  • Мнения: 2 100
Веднага в някоя медия да раздуха случая! Сигурна съм, че има и други, които ще се обадят. Миналото лято когато чаках на опашката за оплаквания, един човек стоеше зад мен треперейки, тъй като му написали, че дължи около 700лв. ток. След като излезе от стаята с една служителка, тя се смееше и му обясняваше, че не може да е станало друго освен някаква грешка, тъй като такъв ток бил безумие.
И ние сме в кюпа, и на нас ни пишат разни тоци, дето няма от къде да сме ги изразходвали, но сметките са малки в сравнение с твоята, която е...АБСУРДНА! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт